Похвала мера гідна Нобелівської премії, або куди ми котимося

15:57, 14 квітня 2017

Цікаве
нецензурна лексика

Я здогадуюсь, що мало хто зрозуміє, мало хто почує, але оті, що прийшли до Влади неосвічені люмпени гірше більшовиків початку ХХ століття

Зараз буде многа букаі...


Вибачте, але накипіло.


Я здогадуюсь, що мало хто зрозуміє, мало хто почує, але оті, що прийшли до Влади - неосвічені люмпени виявилися гірше більшовиків початку ХХ століття, і що вони творять - це вже навіть в моїй фантазії (а вона досить велика) не вміщується вже ...

Гаразд "младореформатори" малоосвічені, усі знання і вміння, які у них є, отримали на безкоштовних (грантових) семінарах або з брошурок. Досвіду немає. Але є ж метод навчання, який називається "в бою", так боляче, так виживуть не всі, але ті, що залишилися будуть загартовані і освічені, досвідчені. Але, мабуть, цей метод не для наших "реформаторів", що прийшли під гасла "молодим дорогу"... Вони легких шляхів не шукають, навіть якщо вони найважчі ...

Для них не існує базових метод, кожен з них діє по нав'язаному нам гаслу "Нікого не слухай, знаєш як - роби сам". Ось кожен з них і робить свою власну реформу, свої кроки, а в сукупності ми маємо хаос і беззаконня.

Сумно, те, що молоді чиновники, і залишки старих, які підмазались під хвилю люмпенів, про "Майдан" або тільки чули, або проходили повз, і селфі зробили тому, що ТРЕБА. Або мають уявлення нав'язане ЗМІ, що третього майдану не буде. А якщо буде - він буде там же в центрі Києва, просто зі зброєю в руках.

Щоб убезпечити себе, вони звичайно відкинули всі вікові людські напрацювання і "вигадали своє колесо", а по суті зробили ті ж дві помилки, що робили усі можновладці в усі часи, які не впоралися з хворобою "Влади" - почали посилювати свій захист і доводити народ до межі виживання. Хтось на семінарах ляпнув ж, що такий народ легше контролювати. Ні, послухали б своїх викладачів історії та політології, або почитали хоча б Макіавеллі. Навіщо, якщо: "це все давно застаріло", - це я недавно чув від одного з молодих "професіоналів". Хто в темі, вже посміхнувся ...

Вони щиро впевнені, що розумні, що продумують багатоходівки, що третього майдану не буде, а якщо буде все можна буде списати через пропаганду на підступи Путіна і Нацгвардія їх врятує.

 

Я маю Вас, нешановні младореформатори вітішити. Швидше за все третього майдану дійсно не буде. Зітхнули з полегшенням?

 

Зате буде самосуд! Будуть нещасні випадки! Будуть погроми ваших кварталів! Будуть вибухи Ваших автомобілів! Ось це точно буде! І вже скоро ...

Якби ви мали хоч частинку аналітичного складу розуму, і не вважали тих, хто розробляє стратегії та аналізує ситуацію людьми яким потрібно говорити "ти шо найрозумніший, так іди і зроби", а прислухалися б до них. Ви б давно побачили і почули всі сигнали країни, яка б'ється в конвульсіях, вже навіть не Держави.

Країни - яку ще можна врятувати декількома електричними розрядами і штучним диханням, врятувати командно, коли кожен робить що вміє, коли для порятунку залучені не розпіарені кокаінщікі і грибоєди, а консиліум кращих умів, а для виходжування "хворого" кращі фахівці, а для їх мотивації і підвищення ефективності їх роботи вся решта - починаючи від бомжа, який йде здавати пляшки від пива попередньо їх помивши - яке випив прибиральник - який чисто все вимив, і купив пиво наприкінці зміни в буфеті - в якому ввічлива касир і професійний кухар приготували всій команді дуже смачну вечерю, після якого санітар матиме більше сил впоратися з божевільним младореформатором тощо і вище по ланцюжку.

Ось так працює команда. І точно прибиральник не робитиме штучне дихання симпатичній санітарці для порятунку вмираючого пацієнта, будучи впевненим, що це правильне лікування У той же час лікар не буде змушений мити підлогу щоб хворому не занести інфекцію, в той час як у хворого стався черговий напад, і терміново потрібно приймати рішення як відновити його і так стабільно важкий стан.

Якби Ви мали частку розуму, і слухали своїх викладачів в університеті, Ви б бачили сигнали з народу. Поки нестабільні, і дуже слабкі, але ті, що вже з'являються все частіше.

Ви маєте можливість цей текст відправити в органи, і зі мною проведуть чергову профілактичну беседу.

 

Але те, що вже вирішене - не я вигадав, підсумок можна побачити просто почитавши історію людства. Не Ви перші, не Ви останні йдете тими ж шляхами ...

А від погромів і візитів до Вас додому Нацгвардія не врятує, а може і взагалі відмовиться втручатися, як вчинили б справжні офіцери.

Звідки такі емоції, запитаєте Ви?

Я спостерігав, іноді писав свої думки. Але останньою краплею став ідіотизм пов'язаний з моїм рідним містом:

У Чернігові младореформатори найреформаторські реформатори з усієї реформаторської тусовкі.

 

1. Так відреформували міський транспорт, що потрібен місяць розібратися навіть в своїх постійних маршрутах, коли розібрався, виявляється, потрібні додаткові 40 хвилин, щоб дістатися з одного кінця міста в інший, це при старих 15 хвилинах. І при тому, що в цьому місті за 30 хвилин дворами можна пройти пішки ту ж відстань.

2. Так відреформували, що особисто я з 90х не їздив в міському транспорті, як кілька в консерві. І це ті, які так домагалися дотримання Законів в Україні. А зробили так, що ці Закони порушуються тепер уп'ятеро сильніше, ніж раніше порушувалися.

3. Так відреформували заяви громадян в державні структури, що петиції, які ці ж "реформатори" пропускають на голосування суперечать не тільки регулюючему звернення Закону, а й КПК і навіть Конституції. У той же час на заяви від громадян надіслані в електронному вигляді на офіційну електронну пошту, і підписані електронним підписом, взагалі не відповідають. Вдаючи, що листи не було ...

І багато багато іншого.

Апогеєм "реформ" стала похвала мера міста своїх підопічних керівників комунальних підприємств.

Ні, а чо, молодець. Управлінець сказав показати результати, вони і показують. А якими методами - йому не важливо.

А ці раді старатися ...

Самим "успішним" виявився глава КП Водоканал. Після цього напевно повинен йти глава енергомереж ...

 

А дійсно "реформатори" ж від Бога.

Їх колеги по "реформаторського" цеху спочатку встановили ринкові ціни на компослуги, ок - правильне рішення.

Але їм цього здалося мало. Управлінці Вище хочуть результативності. Розум младореформатора, як ми розуміємо, заточений не під навчання на чужих помилках і досягненнях, а під перше що в голову спаде.

З цього виходить - для показу результативності що робиться?

Правильно - піднімається ціна і тим самим збільшуються надходження. Як на базарі ...

А "реформатори що вище раніше працювали, напевно, десь на SAV Service супервайзерами, і за звичкою побачивши динаміку зростання показників що зробили для більш кращого звіту тим що ще вище сидять?

Правильно збільшили план по очікуваним результатам для тих що нижче.

А ті що нижче що роблять?

Правильно знову піднімають ціни ...

Загралися хлопці так, що ціни вище ринкових вже раз в десять стали.

Люди поки терплять. Борги за світло воду і газ ростуть, але платять як можуть.

І тут в гру вступили "младореформатори" на місцях. Мер сказав, що потрібні показники, нате Вам показники. Тепер гладьте по голівці ...

Ідея заслуговує Нобелівської премії з економіки, а якщо б вона видавалася за менеджмент, то дві можна було дати.

Якщо ті що Вище працювали на SAV Сервісу, то ці точно раніше працювали на місцевих ринках і колекторами.

Змішавши досвід цих спеціальностей було народжене "геніальне" рішення:

У Вас 500 грн борг за електрику?

Чекайте електрика, який суне папірець в двері, по тихому, просто вимикає автоматичні пробки, і як дитина-хуліган просто біжить донизу. А в папірці: "Вам було відключено світло за злісну несплату, в терміновому порядку з'явитеся до нас в офіс і погасіть борг".

Борг, мля, в 500 грн. для нормальної сучасної сім'ї це 2,5 місяці максимум несплати. А з їх методами підрахунку, гальмуванням в обробці даних - це легко може бути не правильна сума. А з сучасним становищем з заробітком - це знущання над людьми, а не ефективність.

У Вас 1000 грн борг за воду, при сучасних цінах або за Газ?

Чекайте, в двері незабаром буде ломитися з гуркотом (не подзвонить в домофон або в дзвінок) якийсь мудило, і суне в руки Вам обривок листка А4 з одного боку, старий кошторис якийсь, а з іншого в колекторському стилі загроза відключення без попередження газу або води чи каналізації в разі несплати 1000 грн протягом трьох днів.

Ні, я б ще зрозумів прийшли б до молодого чоловіка, а не до пенсіонерки, якщо б він не сплачував послуги їм не менше року. Але за два місяці, і до слабкого людині - це геніально і по "реформаторському".

 

Тепер нецензурщина:

Ви, реально, мудаки неосвічені, які дорвалися до годівниці думаєте, що це ефективність?

Ви реально думаєте, що сунувши людині обривок папірця в руки з важливим поглядом, і пригрозивши відключенням, папірець яким ви - селюки неосвічені, ще десять років тому підтирати свій зад в своєму селі, де тільки у "багатих" сусідів (з трьома свинями і двома коровами) був туалетний папір. Яку Ви - бидло, крали і розпалювали нею багаття. Ви думаєте, що люди відразу побіжуть платити?

Вам правда, дебилам, в голову не приходить, що Ви загралися?

Ви правда вважаєте, що люди не платять, тому що не хочуть? І що папірець з туалету Вашого офісу (тому, що так звикли за життя) відразу вирішить проблему?

Тепер я вас засмучу.

Зараз усі люди отримали такі папірці, одні віднесли останні гроші, інші влізли в борги.

Через пару місяців, люди ще будуть платити хоча б копійки, щоб робити вигляд що не ховаються. Ви - ідіоти! Це було з банками в 2009-10 рр. Ви, блін, реально сліпі, або не стежите за тим, як робити не треба?

А ось ще через пару місяців (коли Ви вирішите відволікти людей виборами, давши трохи грошей кожному) Ваші електрики не встигнувши табуреточку поставити, і важливі мудаки з обривками папірців з водоканалу, будуть летіти зі сходів, пережовуючи свої папірці. А допомагати слабким будуть сильніші і вольові.

І дай Бог, щоб поверх не знаходився високо.

Поліцію покличете?

Кличте.

Тільки перед цим, чарівники Ви недалекі, почитайте Закони своєї ж країни. Що в якому разі є фінансовою претензією, що таке попередження, і як вирішуються і в якій інстанції питання заборгованості. А потім почитайте КПК України з приводу виключення пробок, спроби втручання в життєдіяльність особи на території її власності, і про силову спробу проникнути в квартиру з погрозами.

Почитаєте і ефективність можливо має підвищитися.

А ось після того, як ваші маріонетки будуть відмовлятися ходити по домівках - люди почнуть ходити до Вас.

І буде те, про що я писав на самому початку.

І цей сценарій, на жаль, вже на передостанньому етапі.

Здобулі мля.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації