Похвала мера гідна Нобелівської премії, або куди ми котимося

15:57, 14 квітня 2017

Цікаве
нецензурна лексика

Я здогадуюсь, що мало хто зрозуміє, мало хто почує, але оті, що прийшли до Влади неосвічені люмпени гірше більшовиків початку ХХ століття

Зараз буде многа букаі...


Вибачте, але накипіло.


Я здогадуюсь, що мало хто зрозуміє, мало хто почує, але оті, що прийшли до Влади - неосвічені люмпени виявилися гірше більшовиків початку ХХ століття, і що вони творять - це вже навіть в моїй фантазії (а вона досить велика) не вміщується вже ...

Гаразд "младореформатори" малоосвічені, усі знання і вміння, які у них є, отримали на безкоштовних (грантових) семінарах або з брошурок. Досвіду немає. Але є ж метод навчання, який називається "в бою", так боляче, так виживуть не всі, але ті, що залишилися будуть загартовані і освічені, досвідчені. Але, мабуть, цей метод не для наших "реформаторів", що прийшли під гасла "молодим дорогу"... Вони легких шляхів не шукають, навіть якщо вони найважчі ...

Для них не існує базових метод, кожен з них діє по нав'язаному нам гаслу "Нікого не слухай, знаєш як - роби сам". Ось кожен з них і робить свою власну реформу, свої кроки, а в сукупності ми маємо хаос і беззаконня.

Сумно, те, що молоді чиновники, і залишки старих, які підмазались під хвилю люмпенів, про "Майдан" або тільки чули, або проходили повз, і селфі зробили тому, що ТРЕБА. Або мають уявлення нав'язане ЗМІ, що третього майдану не буде. А якщо буде - він буде там же в центрі Києва, просто зі зброєю в руках.

Щоб убезпечити себе, вони звичайно відкинули всі вікові людські напрацювання і "вигадали своє колесо", а по суті зробили ті ж дві помилки, що робили усі можновладці в усі часи, які не впоралися з хворобою "Влади" - почали посилювати свій захист і доводити народ до межі виживання. Хтось на семінарах ляпнув ж, що такий народ легше контролювати. Ні, послухали б своїх викладачів історії та політології, або почитали хоча б Макіавеллі. Навіщо, якщо: "це все давно застаріло", - це я недавно чув від одного з молодих "професіоналів". Хто в темі, вже посміхнувся ...

Вони щиро впевнені, що розумні, що продумують багатоходівки, що третього майдану не буде, а якщо буде все можна буде списати через пропаганду на підступи Путіна і Нацгвардія їх врятує.

 

Я маю Вас, нешановні младореформатори вітішити. Швидше за все третього майдану дійсно не буде. Зітхнули з полегшенням?

 

Зате буде самосуд! Будуть нещасні випадки! Будуть погроми ваших кварталів! Будуть вибухи Ваших автомобілів! Ось це точно буде! І вже скоро ...

Якби ви мали хоч частинку аналітичного складу розуму, і не вважали тих, хто розробляє стратегії та аналізує ситуацію людьми яким потрібно говорити "ти шо найрозумніший, так іди і зроби", а прислухалися б до них. Ви б давно побачили і почули всі сигнали країни, яка б'ється в конвульсіях, вже навіть не Держави.

Країни - яку ще можна врятувати декількома електричними розрядами і штучним диханням, врятувати командно, коли кожен робить що вміє, коли для порятунку залучені не розпіарені кокаінщікі і грибоєди, а консиліум кращих умів, а для виходжування "хворого" кращі фахівці, а для їх мотивації і підвищення ефективності їх роботи вся решта - починаючи від бомжа, який йде здавати пляшки від пива попередньо їх помивши - яке випив прибиральник - який чисто все вимив, і купив пиво наприкінці зміни в буфеті - в якому ввічлива касир і професійний кухар приготували всій команді дуже смачну вечерю, після якого санітар матиме більше сил впоратися з божевільним младореформатором тощо і вище по ланцюжку.

Ось так працює команда. І точно прибиральник не робитиме штучне дихання симпатичній санітарці для порятунку вмираючого пацієнта, будучи впевненим, що це правильне лікування У той же час лікар не буде змушений мити підлогу щоб хворому не занести інфекцію, в той час як у хворого стався черговий напад, і терміново потрібно приймати рішення як відновити його і так стабільно важкий стан.

Якби Ви мали частку розуму, і слухали своїх викладачів в університеті, Ви б бачили сигнали з народу. Поки нестабільні, і дуже слабкі, але ті, що вже з'являються все частіше.

Ви маєте можливість цей текст відправити в органи, і зі мною проведуть чергову профілактичну беседу.

 

Але те, що вже вирішене - не я вигадав, підсумок можна побачити просто почитавши історію людства. Не Ви перші, не Ви останні йдете тими ж шляхами ...

А від погромів і візитів до Вас додому Нацгвардія не врятує, а може і взагалі відмовиться втручатися, як вчинили б справжні офіцери.

Звідки такі емоції, запитаєте Ви?

Я спостерігав, іноді писав свої думки. Але останньою краплею став ідіотизм пов'язаний з моїм рідним містом:

У Чернігові младореформатори найреформаторські реформатори з усієї реформаторської тусовкі.

 

1. Так відреформували міський транспорт, що потрібен місяць розібратися навіть в своїх постійних маршрутах, коли розібрався, виявляється, потрібні додаткові 40 хвилин, щоб дістатися з одного кінця міста в інший, це при старих 15 хвилинах. І при тому, що в цьому місті за 30 хвилин дворами можна пройти пішки ту ж відстань.

2. Так відреформували, що особисто я з 90х не їздив в міському транспорті, як кілька в консерві. І це ті, які так домагалися дотримання Законів в Україні. А зробили так, що ці Закони порушуються тепер уп'ятеро сильніше, ніж раніше порушувалися.

3. Так відреформували заяви громадян в державні структури, що петиції, які ці ж "реформатори" пропускають на голосування суперечать не тільки регулюючему звернення Закону, а й КПК і навіть Конституції. У той же час на заяви від громадян надіслані в електронному вигляді на офіційну електронну пошту, і підписані електронним підписом, взагалі не відповідають. Вдаючи, що листи не було ...

І багато багато іншого.

Апогеєм "реформ" стала похвала мера міста своїх підопічних керівників комунальних підприємств.

Ні, а чо, молодець. Управлінець сказав показати результати, вони і показують. А якими методами - йому не важливо.

А ці раді старатися ...

Самим "успішним" виявився глава КП Водоканал. Після цього напевно повинен йти глава енергомереж ...

 

А дійсно "реформатори" ж від Бога.

Їх колеги по "реформаторського" цеху спочатку встановили ринкові ціни на компослуги, ок - правильне рішення.

Але їм цього здалося мало. Управлінці Вище хочуть результативності. Розум младореформатора, як ми розуміємо, заточений не під навчання на чужих помилках і досягненнях, а під перше що в голову спаде.

З цього виходить - для показу результативності що робиться?

Правильно - піднімається ціна і тим самим збільшуються надходження. Як на базарі ...

А "реформатори що вище раніше працювали, напевно, десь на SAV Service супервайзерами, і за звичкою побачивши динаміку зростання показників що зробили для більш кращого звіту тим що ще вище сидять?

Правильно збільшили план по очікуваним результатам для тих що нижче.

А ті що нижче що роблять?

Правильно знову піднімають ціни ...

Загралися хлопці так, що ціни вище ринкових вже раз в десять стали.

Люди поки терплять. Борги за світло воду і газ ростуть, але платять як можуть.

І тут в гру вступили "младореформатори" на місцях. Мер сказав, що потрібні показники, нате Вам показники. Тепер гладьте по голівці ...

Ідея заслуговує Нобелівської премії з економіки, а якщо б вона видавалася за менеджмент, то дві можна було дати.

Якщо ті що Вище працювали на SAV Сервісу, то ці точно раніше працювали на місцевих ринках і колекторами.

Змішавши досвід цих спеціальностей було народжене "геніальне" рішення:

У Вас 500 грн борг за електрику?

Чекайте електрика, який суне папірець в двері, по тихому, просто вимикає автоматичні пробки, і як дитина-хуліган просто біжить донизу. А в папірці: "Вам було відключено світло за злісну несплату, в терміновому порядку з'явитеся до нас в офіс і погасіть борг".

Борг, мля, в 500 грн. для нормальної сучасної сім'ї це 2,5 місяці максимум несплати. А з їх методами підрахунку, гальмуванням в обробці даних - це легко може бути не правильна сума. А з сучасним становищем з заробітком - це знущання над людьми, а не ефективність.

У Вас 1000 грн борг за воду, при сучасних цінах або за Газ?

Чекайте, в двері незабаром буде ломитися з гуркотом (не подзвонить в домофон або в дзвінок) якийсь мудило, і суне в руки Вам обривок листка А4 з одного боку, старий кошторис якийсь, а з іншого в колекторському стилі загроза відключення без попередження газу або води чи каналізації в разі несплати 1000 грн протягом трьох днів.

Ні, я б ще зрозумів прийшли б до молодого чоловіка, а не до пенсіонерки, якщо б він не сплачував послуги їм не менше року. Але за два місяці, і до слабкого людині - це геніально і по "реформаторському".

 

Тепер нецензурщина:

Ви, реально, мудаки неосвічені, які дорвалися до годівниці думаєте, що це ефективність?

Ви реально думаєте, що сунувши людині обривок папірця в руки з важливим поглядом, і пригрозивши відключенням, папірець яким ви - селюки неосвічені, ще десять років тому підтирати свій зад в своєму селі, де тільки у "багатих" сусідів (з трьома свинями і двома коровами) був туалетний папір. Яку Ви - бидло, крали і розпалювали нею багаття. Ви думаєте, що люди відразу побіжуть платити?

Вам правда, дебилам, в голову не приходить, що Ви загралися?

Ви правда вважаєте, що люди не платять, тому що не хочуть? І що папірець з туалету Вашого офісу (тому, що так звикли за життя) відразу вирішить проблему?

Тепер я вас засмучу.

Зараз усі люди отримали такі папірці, одні віднесли останні гроші, інші влізли в борги.

Через пару місяців, люди ще будуть платити хоча б копійки, щоб робити вигляд що не ховаються. Ви - ідіоти! Це було з банками в 2009-10 рр. Ви, блін, реально сліпі, або не стежите за тим, як робити не треба?

А ось ще через пару місяців (коли Ви вирішите відволікти людей виборами, давши трохи грошей кожному) Ваші електрики не встигнувши табуреточку поставити, і важливі мудаки з обривками папірців з водоканалу, будуть летіти зі сходів, пережовуючи свої папірці. А допомагати слабким будуть сильніші і вольові.

І дай Бог, щоб поверх не знаходився високо.

Поліцію покличете?

Кличте.

Тільки перед цим, чарівники Ви недалекі, почитайте Закони своєї ж країни. Що в якому разі є фінансовою претензією, що таке попередження, і як вирішуються і в якій інстанції питання заборгованості. А потім почитайте КПК України з приводу виключення пробок, спроби втручання в життєдіяльність особи на території її власності, і про силову спробу проникнути в квартиру з погрозами.

Почитаєте і ефективність можливо має підвищитися.

А ось після того, як ваші маріонетки будуть відмовлятися ходити по домівках - люди почнуть ходити до Вас.

І буде те, про що я писав на самому початку.

І цей сценарій, на жаль, вже на передостанньому етапі.

Здобулі мля.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації