“Добропілля – це Україна! Вимагаємо повернути у місто українську символіку”, – заява Руху Наливайченка “Справедливість”

12:44, 10 квітня 2017

Добропілля

“Справедливість” вимагає від влади м.Добропілля (Донецька обл.) до 9 квітня 2017 повернути національну символіку і патріотичні вивіски на вулиці міста

 

Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” вимагає від влади м. Добропілля (Донецька область) до Вербної неділі (9 квітня 2017 р.) повернути національну символіку і патріотичні вивіски на вулиці міста та від Президента проконтролювати роботу в цьому напрямку підпорядкованих йому адміністрацій на сході країни.

Нагадаємо, 22 березня цього року на сесії міської ради депутат, керівник Донецької обласної організації Руху В. Наливайченка "Справедливість" Микола Стрепоченко підняв питання: куди зникли з вулиць міста державні прапори? Адже Добропілля знаходиться в прифронтовій зоні, тому тут вкрай важливо підтримувати дух патріотизму і нагадувати всім, що Добропілля - це Україна. Микола Стрепоченко також підкреслив: активісти в коректній формі зробили голові пропозицію повернути місту вигляд, який Добропілля мало до виборів 2015 року - з вивісками і прапорами.

“У 2014 році патріоти за власні кошти купували і розвішували українську символіку для протидії сепаратизму в місті. Зараз ці функції повинна виконувати влада. Замість цього майже всі прапори та вивіски в місті і на в'їзді зі словами “Добропілля - це Україна” зникли з різних причин більше місяця тому. Ми вимагаємо, щоб Президент проконтролював, як свою роботу виконують його ставленники у Військово-цивільних адміністраціях. Нехай все зроблять так, як воно було до їхнього приходу в органи місцевої влади!”

Ці вимоги мешканців Добропілля рішуче підтримує Рух “Справедливість”. Щодо коментаря заступника міського голови Олексія Галицького: “Було б ще краще, якби показали, де, на якому стовпі вішати прапори”, наша політсила зауважує: активісти партії з Донеччини готові допомогти комунальним службам Добропілля вивістити жовто-блакитні стяги та розвісити таблички.

Патріоти готові почекати до Вербної неділі. У разі невиконання вимог, вони відвідають мера ще раз - у понеділок. Станом на 6 квітня, за словами депутата міськради, жодного прапору чи таблички комунальні служби ще не повісили.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації