«Справедливість» визначила: чим і як допоможе людям

10:37, 30 березня 2017

Рух Валентина Наливайченка «Справедливість»

Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» на форумі у Рівному визначився з стратегію зміни поколінь у політиці щоб по-європейському

Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» на форумі у Рівному визначився зі стратегію зміни поколінь у політиці, щоб по-європейському прийти до влади в Україні без допомоги олігархів.

Принципи визначені лідером Руху Валентином Наливайченком: Справедливість. Чесність. Відповідальність.

Починати треба з підтримки людей в об’єднаних територіальних громадах – розповіла в Рівному керівник «Справедливості» на Чернігівщині Оксана Голубова. Вона поділилась досвідом виборів в Остерську громаду області.

На форумі близько сотні депутатів громад спілкувалися з лідером – Валентином Наливайченком.

На його думку, нові обличчя і робота на всіх рівнях, спрямована на розбудову держави та боротьбу з корупцією – здатні змінити долю українського народу.

За нові команди Руху «Справедливість» голосують люди на виборах. Ми чітко переконані – настав час з’єднати закон і справедливість та патріотизм від громад до найвищих органів влади по всій державі, – сказав Валентин Наливайченко.

Під час форуму рівненські депутати, які перемогли на виборах, поділились власним досвідом у вирішенні питань в об'єднаних громадах і надали зібрані аналітичні матеріали.

Рух «Справедливість» об’єднує зусилля активних громадян, волонтерів, учасників АТО, які готові докладати зусилля для створення сучасної, нової європейської держави.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації