Реформа СБУ пропонувалася ще два роки тому – Наливайченко

10:10, 26 березня 2017

Валентин Наливайченко

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав реформувати СБУ не на словах, а по-справжньому

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав реформувати СБУ не на словах, а по-справжньому, на ділі. Про це політик заявив у Рівному, де перебуває з візитом. 
 
«На часі не концепції, а швидкі зміни до законодавства, які полягають у наступному: разом з міжнародними партнерами створити дієвий бойовий антитерористичний центр, максимально розвивати контррозвідувальну діяльність», - наголосив він.
 
За словами екс-очільника СБУ – це відомство має стати ефективною контррозвідкою і дієвим антитерористичним органом! З нього потрібно прибрати слідство, економіку та інші непотрібні функції.
 
Наливайченко нагадав, що згадані реформи і, відповідно, зміни до законодавства він пропонував президенту Порошенку ще у жовтні 2014 року.
 
«Сьогодні президент Порошенко оголосив, що "Рада національної безпеки і оборони розгляне концепцію реформування Служби безпеки України".
 
За словами президента, "передбачається, що окремі функції СБУ, не властиві класичній спецслужбі, буде поступово передано іншим правоохоронним органам. Зокрема, розслідування окремих службових злочинів і злочинів, скоєних злочинними організаціями, перейдуть до компетенції НАБУ, ДБР і Національної поліції. При цьому П.Порошенко зазначив, що "СБУ залишиться головним контррозвідувальним відомством України", – підкреслив політик.
 
Також він привітав співробітників СБУ з професійним святом і ювілеєм. Побажав їм бути фаховими, патріотичними, відданими українському народу і присязі!
 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації