Наливайченко вимагає від Комісії з питань громадянства реагувати на паспорти Насірова

11:00, 09 березня 2017

Наливайченко

Наливайченко вимагає від Комісії з питань громадянства реагувати на паспорти Насірова

Комісія при Президентові України з питань громадянства має ініціювати позбавлення Романа Насірова українського громадянства, якщо наявність його британських та угорських паспортів буде доведена. Таку заяву в ефірі «Радіо-Ера» зробив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.  

«Комісія при президентові має ухвалити рішення про припинення українського громадянства Насірову. А потім – геть з посади, за подвійне, чи навіть потрійне громадянство», - сказав політик. 

Наливайченко наголосив, що своїм тиском на владу і на суд, який чотири дні вагався ухвалювати рішення, люди змусили їх реагувати на обурливі факти корупції. «Закликаю НАБУ не зупинятися і розслідувати справу далі. Не забути про той період, коли Насіров, як депутат БПП, очолював  Комітет ВРУ з питань податкової та митної політики», - підкреслив лідер Руху «Справедливість».  

Також, за словами політика, США та ЄС зазначають, що досягнення успіху в боротьбі з корупцією критично важливе для України як у контексті виконання вимог Майдану, так і заради залучення прямих іноземних інвестицій, необхідних для розвитку української економіки.  

«Події останніх днів ще раз демонструють необхідність створення спеціалізованих антикорупційних судів. На цьому наголошують і США, і ЄС, вважаючи корупцію головним викликом для України», - зазначив В. Наливайченко.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації