Рух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

14:48, 06 березня 2017

вимоги Антикорупційного Майдану

Зранку понеділка сотні активістів продовжують блокувати Солом‘янський суд, вимагаючи справедливого правосуддя.

Зранку понеділка сотні  активістів продовжують блокувати Солом‘янський суд, вимагаючи справедливого правосуддя. Насірова в залі суду атакують десятки журналістів. 

Напередодні активісти зібралися під Солом‘янським (колишній Шевченківський) судом на так званий Антикорупційний Майдан. Вони перешкоджають спробі вивезти з суду голову ГФС Романа Насірова. 

«Ми бачимо як замість одного клану прийшов інший, набагато цинічніший. Тисячі добровольців сидят по тюрмах, а жодного корупціонера не покарано. Якщо ці суди не почнуть працювати на народ України, ми будемо судити цих суддів, які не пройшли люстрацію!» - висловив вимоги Руху «Справедливість» заступник лідера Руху Валентина Наливайченка Руслан Колєсніков.

Станом на 1 годину ночі понеділка, 6 березня, голову ГФС звільнили, але він не виходив із зали суду. Лікарі оцінюють його стан як стабільний. Адвокати Насірова висловили побажання провести слідчі дії зі своїм клієнтом. Усі виїзди з будівлі Солом‘янського суду перекриті активістами. 

«Сьогоднішнє зібрання – це зібрання гідності і справедливості. Це зібрання людей,  які хочуть бачити свою країну чистішою . Те що відбулось впродовж останніх днів, це однозначно «плювок в обличчя» всім нам. Терпіти ніхто не буде.

Ситуація, яка сьогодні відбувається і на цьому Майдані, уважно відстежується нашими міжнародними партнерами, які не дадуть образити український народ. Але, насамперед, український народ не дасть себе образити. І в цьому наша велика сила і єдність», - наголосив зступник лідера Руху «Справедливість» Маркіян Лубківський. 

Прості кияни, які зі ЗМІ та соцмереж дізналися про те, що відбувається під Солом‘янським судом, обурилися, що «закон у неділю спить». Але ми не спимо, – стверджують активісти.

Блокування будівлі суду з вимогами справедливого правосуддя продовжується. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації