12 квадрокоптерів для Марії

14:46, 06 березня 2017

12 квадрокоптерів

Громадсько-політичний рух «Справедливість» допоміг відомій волонтерці Марії Берлінській придбати 12 квадрокоптерів

Громадсько-політичний рух «Справедливість» допоміг відомій волонтерці Марії Берлінській придбати 12 квадрокоптерів, які допоможуть нашим бійцям на фронті. 

Це - результат партнерства з Валентином Наливайченком і його однодумцями із громадсько-політичного руху «Справедливість».  

«Коли ми розповіли нашим міжнародним партнером, чим займається Марія Берлінська і як вона допомагає нашім бійцям на передовій, наші друзі одноголосно підтримали цю ініціативу. Незабаром квадрокоптери відправляться на передову . І хоча армія уже контрактна, а держава виділяє шалені суми на військо, волонтери щодня везуть на передову те, що держава не купує – сучасну техніку, тепловізори, квадрокоптери і позашляховики», — наголосив лідер Руху «Справедливість». 

Марія Берлінська - відомий волонтер, яка збирає гроші на безпілотні апарати для українських розвідників. У лютому її команда забезпечила квадрокоптерами дві бригади і два батальйони. Один безпілотник передано 54 розвідбату у Києві. 

Загалом, по проекту за три місяці закуплено безпілотників, рюкзаків і планшетів до них на суму близько 1 мільйона гривень. Остання партія  закуплена швидко і одразу.  Саме Валентин Наливайченко і Маркіян Лубківський допомогли залучити міжнародних партнерів до придбання 12 квадрокоптерів. Частина коштів — їхній особистий внесок. 

«До пропозицій політиків,самі розумієте, ставлюсь скептично. Але мені гарантували що все буде прозоро, і ніхто нічого не вимагатиме взамін. На тому й розійшлися. І дійсно, минуло кілька тижнів і вони передали кошти на партію безпілотників. 

І ніхто, нічого від мене не вимагав. Яне вірю український політикум, але вірю в справи. В даному випадку це очевидно дієва допомога, без пафосу», — написала волонтер у своєму фейсбуці.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації