США суттєво скорочують військову допомогу Україні, як і заявляв Наливайченко ще у грудні 2016 року

14:44, 06 березня 2017

військова допомога Україні

Згідно проекту оборонного бюджету США, на підтримку Збройних Сил України пропонується виділити лише 150 мільйони доларів США.

Комітет з асигнувань палати представників Конгресу США оприлюднив проект оборонного бюджету США, згідно з яким, на підтримку Збройних Сил України пропонується виділити лише 150 мільйони доларів США.

Раніше бюджет, підписаний президентом Обамою передбачав надання Україні $350 млн.

У грудні минулого року лідер Руху «Справедливість», перебуваючи у США після зустрічі з впливовими сенаторами та конгресменами заявляв, що очікує скорочення фінансової допомоги Україні через корумпованість української влади.

«Таку невтішну новину дізнався сьогодні на зустрічах в американському Конгресі. Двопартійна підтримка і від республіканців, і від демократів втрачається. Допомога США на оборону України скорочується.

Конгресмени й сенатори, з якими зустрічався, вимагають і від президента, і від уряду переслідувати тих, хто розкрадає бюджет, завдаючи, таким чином, шкоди національній безпеці України», - наполягав Наливайченко. 

Тоді ж лідер Руху «Справедливість» розповів, як можна зберегти рівень допомоги. «Рівень і обсяги допомоги може бути збережено, якщо Україна приєднається до світової антикорупційної коаліції, розслідуватиме факти політичної корупції, офшорні скандали і покарає винних. Однак цього українська влада зробити не змогла, або не схотіла», - наголосив лідер руху «Справедливість».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації