Наливайченко: Мінюст США взяв до розгляду докази корупції в оточенні президента

17:59, 24 лютого 2017

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко продемонстрував в ефірі телеканалу Newsone лист від Мінюсту США, де стверджується, що американська сторона серйозно поставилася до наданих доказів мільярдної корупції української влади. Екс-голова СБУ наголосив, що має докази корупційних дій членів фракції БПП.

 «Міністерство юстиції США прийняло до розгляду документи про офшорній корупції. За допомогою міжнародних партнерів можна провести розслідування, знайти офшори, де знаходяться вкрадені з Пенсійного фонду гроші, і повернути вкрадене, а також посадити олігархів. Ми цим займаємося», – підкреслив Наливайченко.

 Лідер Руху «Справедливість» також прокоментував так званий «Мирний план» депутата Артеменка. За його словами, народний обранець Андрій Артеменко також займається збором інформації про корупцію влади.

 «Артеменко дійсно збирав документи про корупцію як в минулому політичному керівництві, так і в нинішньому. Це я можу підтвердити», – зазначив він.

 Водночас Наливайченко різко висловився про намір «оренди Криму», опублікований в західних ЗМІ.

«Я ставлюся до оренди Криму вкрай негативно. Це суперечить моїм переконанням. Крим був, є і буде невід‘ємною частиною України», – підкреслив він. 

 Прес-служба Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації