Будівництво біля парку «Залізничний» продовжено

13:15, 25 квітня 2016

В Чернігові
Будівництво біля парку «Залізничний» по вул. Жабинського продовжено

Будівництво біля парку «Залізничний» продовжено

Новобудова на вулиці Жабинського все ж таки з’явиться. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради, апелюючи до того, що забудовник має всі необхідні документи.

Втім, міськрада обіцяє слідкувати за будівництвом, навколо якого вже давно точаться численні дискусії: жителі сусідніх будинків хотіли, щоб не будувалася третя та четверта черги будівництва, які нібито порушують межі парку поблизу залізничного вокзалу.

Втім головний архітектор міста Сергій Калюжний запевняє, що будівництво ведеться виключно в межах земельної ділянки, що відведена прокуратурі області.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взагалі зазначив, що цей парк навіть не має чітких меж, відповідно, законодавство теж не порушено. Це спричинено тим, що міська рада у минулому році створила Парк культури і відпочинку «Залізничний» загальною площею близько 2 га, але конкретних меж не визначила.

Разом із тим Владислав Атрошенко запевнив, що директор ТОВ «Житлобудсервіс» Григорій Пузан пообіцяв по завершенню будівництва облаштувати парк "Залізничний" власним коштом.

Нагадаємо, що попереднє скликання Чернігівської міської ради надало обласній прокуратурі у постійне користування земельну ділянку площею 1,3 га для будівництва житлового-адміністративного комплексу.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації