У Чернігові відбудеться навчальний семінар з легального працевлаштування за кордоном

08:30, 20 лютого 2017

 В Чернігові Цікаве
працевлаштування за кордоном

Ви вже вирішили шукати роботу за кордоном, і навіть вирішили ким хотіли б працювати (сфера обслуговування, медицина, туризм, готельний бізнес)? Вас лякають численні чутки навколо трудової еміграції, заважають Вам зробити перший крок?

Гарну роботу знайти в Чернігові досить складно і відсоток безробітних фахівців збільшився в останні два роки у кілька разів. Особливо важко це зробити, якщо ви вже переступили 40-річний рубіж, і у вас немає вищої освіти. Та й молодим перспективним фахівцям працевлаштуватися, і отримувати гідну зарплатню вдається далеко не завжди. Робота за кордоном виглядає абсолютно по-іншому. Іноземні роботодавці дуже зацікавлені в гарних працівниках, як своїх, так і тих, що приїхали з інших країн. Рівень життя і робота за кордоном настільки сильно відрізняються від того, що можна знайти у нас, що багато хто готовий навіть заради не дуже високої зарплатні виїхати працювати в іншу країну і залишатися там якомога довше.

Нещодавно наш ресурс вже писав про те скільки чернігівців бажає виїхати за кордон працювати, і як йдуть справи з ринком послуг з пошуку таких вакансій в Чернігові.

Працевлаштування за кордоном не завжди означає великий вибір вакансій. Буває, що пропонується постійна робота з перспективою отримання посвідки на проживання, але частіше більш затребуваною виявляється сезонна робота за кордоном. Найбільш часто зустрічаються вакансії за кордоном - це фахівці в області розробки високих технологій. Рейтинг вакансій очолюють ITспеціалісти, за ними - фахівці з маркетингу, продажів і реклами. Дуже популярною є робота по програмі aupair: доглядальниця з проживанням, няня, садівник, домробітниця, покоївка, фермер. Така робота за кордоном для жінок і чоловіків передбачає безкоштовне харчування та проживання. Велика кількість вакансій у сфері обслуговування, це робота в ресторанах, кафе, магазинах, готелях.

В основному, якщо всі документи оформлені правильно і у вас на руках є робоча віза, то робота за кордоном легально перебуває без проблем. Людина отримує хорошу вакансію і зарплатню, які дозволяють їй утримувати себе і своїх близьких, які залишилися на батьківщині. На жаль, буває і менш сприятливий результат ваших спроб влаштуватися за кордоном, коли отримання обіцяної роботи приносить масу непорозумінь, а іноді закінчується серйозними неприємностями. Щоб цього не сталося, слід заздалегідь подбати про свою безпеку.

Але що робити, якщо ви не знаєте як знайти роботу за кордоном, як оформити візу, і як убезпечити себе від можливих проблем.

Припустимо, Ви вже вирішили шукати роботу за кордоном, і навіть вирішили ким хотіли б працювати за кордоном (сфера обслуговування, медицина, туризм, готельний бізнес)?

Вас лякають численні чутки навколо трудової еміграції, заважають Вам зробити перший крок?

 

Вас цікавлять такі питання:

  • Як виїхати працювати в Європу та інші розвинені країни світу абсолютно легально?
  • Як правильно вибрати компанію з працевлаштування?
  • Які підводні камені можуть чекати Вас на етапах від пошуку компанії до закінчення роботи?
  • Як не стати жертвою шахраїв?
  • Всі тонкощі переїзду, харчування і проживання.

Відповіді на ці та багато інших питань дадуть Вам спікери безкоштовного семінару з працевлаштування за кордоном, який пройде 25 лютого 2017 року з 11 до 14 год., в приміщенні Чернігівського міського палацу культури (Хіміки).

Кожному відвідувачеві організатори гарантують допомогу при пошуку роботи.

Відвідування семінару - АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Форма для запису на семінар 

Зв'язатись з організаторами можна:

Телефон:

  • +38 (093) 084 32 60
  • +38 (050)723 29 17
  • +38 (068)746 04 25

E-mail: zakordonbezopasno@gmail.comUserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації