«Справедливість» привезла допомогу у прифронтові госпіталі і на передову

19:05, 16 лютого 2017

Чернігівська команда Руху Валентина Наливайченка

ам зараз працює хірург Першого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова(ПДМШ) на лінії фронту. На його мало не моляться у Попасній і бійці, і місцеві жителі.

Чернігівська команда Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» повернулася із зони АТО. Допомогли тим людям, в чиїх руках зараз доля України.

«Передали допомогу чернігівців та медінструментарій для прифронтових госпіталів від діаспори – українського вільного козацтва США, майже на півмільйона гривень, – говорить керівник Руху Валентина Наивайченка «Справедливість у Чернігівській області Оксана Голубова.

Апарати штучного дихання передали госпіталю в Покровску, куди регулярно привозять поранених. У госпіталі Попасної, за 1300 метрів від ворожих позицій, передали необхідний хірургічний інструметарій.

Там зараз працює хірург Першого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова(ПДМШ) на лінії фронту. На його мало не моляться у Попасній і бійці, і місцеві жителі.

Дивлячись на їх роботу, розуміли: чому Валентин Наливайченко посилено допомагає медикам ПДМШ і намагається створити цивілізовані умови для лікарів і для бійців на передовій.

Рації, ліхтарики, термобілизна, маскувальні сітки, продукти передали бійцям на Світлодарській дузі, у Костянтинівці та Кримському. А обереги та малюнки учнів школи № 20 м. Чернігова також допомагатимуть нашим захисникам.

Прес-служба Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації