Україна витрачає на кожного бійця в 100 разів менше, ніж належить за європейськими стандартами, - Наливайченко

12:09, 09 лютого 2017

Лідер Руху «Справедливість», екс-глава СБУ Валентин Наливайченко вважає, що спочатку потрібно втілити в життя план підготовки до вступу в НАТО, а вже потім проводити референдум.

«Держава повинна робити замовлення оборонним підприємствам, як це відбувається в країнах НАТО. Виділяється фінансування, робиться оборонне замовлення, який приймають ті медики і військовослужбовці, позиції яких потрібно посилювати», - підкреслив він.

За словами екс-керівника СБУ, все це має відбуватися під пильним контролем громадськості, волонтерів, журналістів. Має бути адресне та прозоре фінансування. «Якщо порівняти, скільки зараз Україна витрачає на одного військовослужбовця в порівнянні з європейськими стандартами, то різниця буде більше, ніж у сто разів. Це - не нормально. Європейський підхід - це турбота про кожному конкретному бійця, а не про мільярди міністерства оборони», - підкреслив Наливайченко.

Що стосується вступу в НАТО, то спочатку потрібно втілити в життя план підготовки, а потім проводити референдум. Плебісцит взагалі проводиться в останню чергу, сказав він.

Нагадаємо, напередодні Рух "Справедливість" Валентина Наливайченка передав черговий санітарний модуль бійцям на передову. Цього разу санітарний модуль слугуватиме воїнам 30 Окремої механізованої бригади, яка базується у Волновасі. Такі модулі виготовляються у Дніпрі та відповідають усім стандартам ЕС та НАТО. Душові кабінки, санвузол, пральні машини, - усе, що необхідно воякам для несення служби в нормальних санітарно-гігієнічних умовах відтепер мають солдати 30 ОМБр. Відмінність саме цього модулю в тому, що тут облаштували куточок, де лікар матиме змогу провести медичний огляд та надати першу допомогу. Адже саме тут базується і штаб Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, які активізували свої роботу та розширили штат одразу після перших обстрілів Авдіївки.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації