«Справедливість» у Чернігові організувала флешмоб 22PushUpChallenge і передала естафету Львову

12:37, 06 лютого 2017

В Чернігові

Більше тисячі чернігівців спостерігали, а близько 700 чоловік взяли участь у флешмобі 5 лютого організованому Рухом «Справедливість» і держслужбою у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Рахунок віджимань вела прославлена олімпійка-біатлоністка Ніна Лемеш.

У флешмобі взяли участь бійці АТО, кадрові військові, ОК «Північ», військові частина міста Чернігова, Державний науково-випробувальний центр, Академія державної пенітенціарної служби, Ліцей з посиленою військовою підготовкою, загін «Афганець», волонтери, борці ДЮСШ «Фортуна», студенти національних вузів, школярі, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, олімпієць-біатлоніст Андрій Дериземля, народний депутат Олександр Кодола, представники органів місцевого самоврядування і чернігівці-патріоти свого міста.

Керівник Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова подякувала своїй команді і передала естафету з півночі на захід України:

«Ми передаємо цю естафету місту-побратиму Львів, який продовжить цю акцію на підтримку наших воїнів і нашої країни», – сказала вона.

"22 PushUp Challenge" – флешмоб, започаткований 2016 року в США. Він набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі, в Україні.

Його головна мета – підтримка учасників бойових дій з посттравматичним синдромом і попередження суїцидів серед ветеранів війни.

За умовами флешмобу, його учасники мають 22 дні віджиматися 22 рази перед відеокамерою, викладати відео в соцмережу і передавати естафету далі.

Більше фото: https://www.facebook.com/Spravedlyvist046/

Більше відео на сторінці «Справедливості» в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=bMFFzqfUZSg&t=22s

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації