Побратими і суд підтримали добровольця

14:20, 01 лютого 2017

Новозаводський суд міста Чернігова 30 січня встановив юридичний факт участі добровольця Олександра Буги в бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Рішення суду вітали і його побратими.

Доброволець з весни 2015 року був бійцем батальйону «Карпатська січ», а потім виконував свій обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції у складі добровольчого українського корпусу «Правий Сектор» з 22 червня по 9 листопада 2016 року.

Він знаходився в районі міст Авдіївки та Мар`їнки Донецької області. І нагороджений медаллю «За оборону Донбасу».

За словами голови Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області Оксани Голубової, це уже 5 справа, виграна правовим центром «Справедливості» з листопада 2016 року.

«Добровольці, які захищали і захищають Україну, повинні мати такий же статус учасника бойових дій. І наш правовий центр супроводжує їх справи в судах», – сказала вона.

 Як повідомлялося, тільки в січні 2017 року суди Чернігова винесли три рішення і встановили юридичні факти участі добровольців у бойових діях пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації