Тетяна Романова розказала, куди пішли пішли мільйони гривень за перевезення «пільговиків»

17:30, 22 квітня 2016

В Чернігові
Кому пішли мільйони за перевезення пільговиків?

Кому пішли мільйони за перевезення пільговиків?

В минулому році компенсацію за пільгові перевезення пасажирів підприємству «Пассервіс» з державного та міського бюджетів надійшло понад 3 млн грн, а Чернігівському тролейбусному управлінню – понад 20 млн грн.

Про це у своєму блозі написала депутат Деснянської районної ради Тетяна Романова («Демальянс»).

За інформацією Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради, у 2014 році чернігівські перевізники отримали з держбюджету понад 20 млн грн, а у 2015 понад 24 млн грн. Окрім цього, перевізники отримували компенсацію й з міського бюджету: у 2014 році понад 5 млн грн, у 2015 – понад 7 млн грн.

Розказує Тетяна Романова.

Отримані гроші були розділені серед чернігівських приватних перевізників нерівномірно. За словами Романової, пощастило лише ДП «Пассервісу», який обслуговує половину міських маршрутів. У минулому році з держбюджету підприємство отримало майже 3 млн грн та ще 200 тис грн з міського (дачні перевезення).

Комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» минулого року з держбюджету отримало понад 20 млн грн, а з міського – понад 7 млн.

У цьому році відповідні кошти не передбачені, тож деякі перевізники відмовляються обслуговувати «пільговиків» без грошової компенсації з боку держави. Серед них й ДП «Пассервіс», який до цього, на відміну від інших приватних перевізників, отримував компенсацію. Разом із тим, - запевняє Романова, - більшість перевізників поки працюють у «старому режимі», тобто «пільговиків» перевозять безкоштовно.

Тетяна Романова також додає, що не на всіх автобусних маршрутах учні віком від 6-ти до 14-ти років отримують знижки на проїзд, які передбачені постановою Кабміну (25%) та рішенням виконкому Чернігівської міської ради (50%).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації