Суд визнав волонтера, добровольця захисником України

13:50, 26 січня 2017

Скромного 57-річного підприємця Сергія Проценка, якого мало знають у Чернігові, радо зустрічають бійці з нашої області в зоні АТО.

Кілька років він возив допомогу на передову в Луганську і Донецьку області. В зоні бойових дій земляки з ним вітаються, як з побратимом.

Він може по-молодому, добу провести за кермом, привезти ліки на передову, забрати звідти бійців у короткострокову відпустку. Він може багато.

Тому, коли волонтеру запропонували залишитися добровольцем на бойове чергування, він не роздумував і залишився. Адже зі зброєю на ти.

Сергій показував мені дуже багато цифрових фотографій, що підтверджували участь у бойових операціях, в чому числі й на своєму автомобілі. Він безстрашний. І секрет цьому простий – нам, озираючись на вік, уже нічого втрачати. Про це не раз говорили під час нічних і безсонних поїздок в зону АТО.

…І ось Деснянський суд міста Чернігова. Чи суддя визнає юридичний факт участі мого ровесника в бойових дія. Адже вона цього не бачила на власні очі, а тільки перегортає, вивчаючи представлені документи та слухаючи свідчення військових і лікарів-волонтерів Визнала.

Це вже третя з трьох виграних справ добровольців, як повідомляє голова Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова. І додає – правовий центр організації веде ще кілька подібних справ у чернігівських судах, які незабаром будуть розглядатися.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації