Керівництво «Десни» хоче бачити команду в Прем’єр-лізі

13:30, 28 березня 2016

Спорт
футбольна команда "Десна"

Чернігівська футбольна команда "Десна" тренується закордоном, щоб потрапити до Прем'єр-лиги

В процесі підготовки футбольної команди «Десна» до весняного чемпіонату відбулося декілька зборів. Зокрема, у лютому команда побувала в Грузії. Ймовірно, що «Десна» - перший клуб з України, який провів там тренувальний збір.

Принаймні про це говорить головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь в інтерв’ю, яке він дав Редакції сайту Football.ua.

Допоміг в організації тренувального збору колишній гравець команди Леван Гулордава. Ще один збір команда планувала провести в Туреччині, проте через не повністю сформовану команду керівництво клубу вирішило перенести збір на Західну Україну. Там чернігівські футболісти грали з партнерами з Тернопільської та Івано-Франковської областей. За словами Рябоконя, такі виїзди плануються через брак полів з трав’яним покриттям взимку, особливо після втрати Криму.

ФК «Десна» традиційно тяжко входить в сезон, - продовжує тренер, - і лише під кінець сезону з’являється якісна гра. Переважно це зумовлено тим, що гравці команди змінюються дуже часто. Тож, щоб вони не зникали кожні півроку, керівництво клубу вирішило запропонувати спортсменам контракти на півтора року.

До того ж, якщо раніше футболісти з Грузії, Білорусії та країн Прибалтики хотіли потрапити до української команди, то зараз все навпаки, навіть українські спортсмени намагаються знайти собі роботу закордоном.

ФК «Десна» останнім часом не опускалася нижче п’ятого місця, але працювати потрібно наполегливо, бо цьому сезоні мінімум шість команд буде боротися за лідерство, - наголошує тренер.

Головне завдання наступного сезону – посісти місце в першій трійці. Керівництво клубу бажає побачити чернігівських футболістів в Прем'єр-лізі.

сказав Рябоконь.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації