Володимир Гройсман вручив чернігівським рятувальникам нове обладнання

18:26, 18 січня 2017

В Чернігові
гройсман

Володимир Гройсман вперше приїхав до Чернігова

Вчора, 17 січня, до нашого міста завітав міністерський десант зі столиці. До Чернігова приїхав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Володимир Гройсман особисто передав працівникам ДСНС України в Чернігівській області спеціальну техніку та нове обладнання. Найкращі співробітники служби отримали від Прем’єра-міністра України іменні годинники.

Не так давно в Чернігові сталася трагедія, а саме обвалився гуртожиток. Працівники ДНСН в цій ситуації справилися з своїм завданням і заслуговують на високі оцінки. Впевнений, що з новою технікою їм буде працюватися ще більш комфортніше. Також нагадаю, що з цього року уряд збільшив зарплату для працівників ДНСН в середньому на 2 тисячі гривен. Нам вдалося це зробити, оскільки, українська економіка почила оживати. Це реальні кошти з економіки країни, ми їх не друкували і не позичали. Впевнений, що це не єдине підвищення зарплат, яке чекає на працівників ДСНС в цьому році.

заявив Володимир Гройсман.

Додамо, що ДСНС України в Чернігівській області отримало піротехнічний автомобіль Mitsubishi L-200, новий бульдозер, 4 пожежні автомобілі та аварійно-рятувальне обладнання.

Гройсман в Чернігові
Гройсман в Чернігові
Гройсман в Чернігові
Гройсман в Чернігові

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації