Директора чернігівських шкіл здавали екзамени

15:38, 12 січня 2017

В Чернігові

Директора писали тести

11 та 12 січня у Чернігові директора місцевих шкіл здавали екзамени. Подібне оцінювання компетентності керівників навчальних закладів проводилося У Чернігові вперше, але точно не в останнє. Про це повідомила заступник начальника управління освіти  ЧМР Віра Казимір.

Директора шкіл дають відповіді на тести, які були розроблені працівниками управління освіти і містять питання на знання Закону України «Про освіту» та «Положення про загальноосвітній навчальний заклад». Загалом всі завдання не важкі, адже всі керівники навчальних закладів у повсякденній роботі пишуть звіти, накази, тощо. Крім того, сучасний керівник обов’язково має володіти КП і вміти з ним працювати. Це вимога сьогодення.

заявила Віра Казимір.

Також вона додала, що управління освіти намагається максимально залучати нові форми та методи роботи. Це робиться для того, що б підготувати молодих педагогів до роботи у сучасному світі.

 

Директора шкіл Чернігова
Директора шкіл Чернігова
Директора шкіл Чернігова
Директора шкіл Чернігова

UserCommentAvatar

а кто проверит уровень профессионализма у самих работников управления образовани,часть руководящего звена которог имеет весьма смутное представление об образовании.....Атрошенко!???

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації