Чернігівці виступають проти «транспортної реформи»

13:21, 09 січня 2017

В Чернігові

Чернігівці виступають проти об'єднання маршрутів №31-25 та №32-26

Транспортна реформа ще не розпочалася, а чернігівці вже нею не задоволені. Нещодавно на сайті Єдиної системи місцевих петицій з'явилася пропозиція не об'єднувати маршрути №32 та №26.

Шановний, Олександре Володимировичу Бєльський, ми ще раз хочемо звернутися до Вас. Чому Ви не прислухаєтеся до думки народу? Навіщо тоді люди пишуть петицію, якщо Ви не чуєте нашого прохання, а все одно робите так, як вважаєте за потрібне? Ми розуміємо, що Ви, напевно, не їздите цим видом транспорту і Вам нас не зрозуміти, але ми дуже сподіваємося, що ви нас почуєте. Залиште, будь ласка 26 і 32 маршрути!

написала автор петиції Валентина Габелко.

За 4 дні ця петиція вже набрала необхідні 250 голосів. Крім того, скоро ще одна схожа петиція набере необхідні голоси. Мова йде про петицію в якій чернігівці просять владу не об’єднувати маршрути №31 та №25.

У зв'язку з тим, що маршрут №25 і №31 є дуже затребуваними серед чернігівців прохання їх не реформувати і не об'єднувати.

заявила автор петиції Анастасія Авіс.

Зазначимо, що під останньою петицією вже підписалися 214 осіб.

Додамо, що завтра, 10 січня, в нашому місті розпочнеться так звана «транспортна реформа».

UserCommentAvatar

подобными "нововведениями" власть формирует свой негативный имидж у граждан города.Не надо видимостью каких-либо изменений создавать представление о своей кипучей деятельности ,наносящей вред.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації