Дитяча спортивна школа чернігівської «Десни» отримала нового керівника

13:01, 06 січня 2017

Спорт
чуланов

ДЮСШ очолив екс-гравець Десни

Вихованець чернігівського футболу, улюбленець місцевих фанатів та професіонал своєї справи Володимир Чуланов в кінці 2016 очолив ДЮСШ «Десни». Нещодавно він розповів прес-службі клубу про свої плани розвитку футболу на Чернігівщині.

Я більше 10 років виступав в чернігівській «Десні». Має чималий футбольний досвід. Після того, як я завершив свою професіональну кар’єру  мені керівництво «Десни» запропонувало стати футбольним скаутом. Але згодом вирішили, що я краще очолю ДЮСШ «Десни». Разом зі мною в школу прийшли працювати екс-гравці «Десни» Олександр Бабор, Олександр Селіванов, Артем Падун. Всього в нашій спортивній школі працює 13 тренерів.

заявив Володимир Чуланов.

Також він додав, що в своїй роботі робитиме акцент на тому, що б виховати професійних футболістів саме для «Десни». Президент клубу зацікавлений в тому, щоб у складі команди виступало більше місцевих вихованців. Також міська влада обіцяла керівництву «Десни», що в цьому році розпочнеться реконструкція стадіону «Локомотив». Вихованці ДЮСШ «Десни» зможуть там проводити повноцінні тренування.

Зазначимо, що нещодавно до лав національної збірної U-16 (2001 р.н.) Олег Кузнецов викликав вихованця спортивної школи чернігівської «Десни» Євгена Білича. Крім того, багато чернігівців виступають на професійному рівні: Дмитро Задерецький («Волинь»), Ігор Бобович («Нива В») та Денис Безбородько («Зоря»).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації