Екс-заступник Чернігівського міського голови прокоментував своє звільнення

16:36, 29 грудня 2016

В Чернігові
кириченко

Причина звільнення Кириченка

Нещодавно екс-заступник Чернігівського міського голови з питань транспорту та ЖКГ Олександр Кириченко написав заяву на звільнення. Сьогодні в соціальній мережі «Facebook» він прокоментував своє рішення:

Моєю ціллю перебування на посаді була реформа транспорту та сфери ЖКГ. Щодо реформи ЖКГ, то ми мали створити альтернативу нинішнім «жекам». За останні 7–8 місяців у Чернігові було створено понад 30 ОСББ, ще 10 перебувають на стадії реєстрації. Лише завдяки ініціативі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та міської підтримки можна оновити житловий фонд: зробити ремонт під’їздів, дахів, електрики, утеплення тощо. Приємно, що вже є певні результати, але зміни триватимуть й надалі.
Я також вбачав, що ЧТУ повинно стати одним з основних учасників автобусних перевезень. Це стримувало б ймовірне підняття вартості проїзду. У рамках реформи необхідно було побороти монополію окремих перевізників та оновити рухомий склад.
Була проведена колосальна робота, але коли справа дійшла до конкурсу, то мене усунули від головування. Це нанівець звело можливість впливу на перебіг подій. Відповідно, спрогнозувати результати конкурсу було легко — майже нічого не змінилося.
Я завжди наголошував на тому, що посада для мене не є самоціллю. Я не бачу сенсу в тому, щоб сидіти в кабінеті та номінально підписувати папери без можливості впливу на покращення сфер ЖКГ та транспорту. Тому я написав заяву на звільнення.

заявив Олександр Кириченко.

Нагадаємо, що сьогодні на черговій сесії Міської ради депутати  підтримали запропоновану кандидатуру на пост заступника Міського голови Чернігова. Ним став голова Новозаводської районної ради міста Олександр Атрощенко.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації