Чернігівський кордон охороняється в посиленому режимі

16:06, 28 грудня 2016

Суспільство
прикордонникі

Про державний кордон в 2016 році

Північний український кордон, який знаходить на Чернігівщині, охороняється в посиленому режимі. Про це повідомив начальник Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України полковник Сергій Тиркалов.

За його словами, підрозділи прикордонного загону охороняють державний кордон України з Російською Федерацією та Республікою Білорусь в межах Чернігівської області. Протяжність ділянки державного кордону складає 459 км, з яких 224 - російська ділянка, а 235 - білоруська.

В цьому році в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль. Російська ділянка кордону залишається для нас досить напруженою. Вона характеризується веденням розвідки російськими спецслужбами нашого прикордоння з застосуванням різноманітних технічних засобів. Ми ж в свою чергу, ведемо постійний моніторинг обстановки.

заявив Сергій Тиркалов.

Також він додав, що за 2016 рік державний кордон України в пунктах пропуску перетнуло в установленому порядку 3,5 млн. осіб та 635 тис. транспортних засобів. Також через різні причини не було пропущено через наш державний кордон з різних причин 1431 особи, з яких 379 потенційні незаконні мігранти та 414 громадян Росії.

Крім того, в цьому році було складено  протоколи про адміністративні правопорушення стосовно 1610 громадян, на яких накладено штрафів на суму 840 тисяч гривень. Виявлено та вилучено: 47 одиниць зброї, 496 штук боєприпасів, майже 5,667 кг наркотичної речовини, більше 0,279 кг психотропних речовин та 1,022 кг прекурсорів, контрабандних товарів на суму майже 1,3 млн. грн., 15 автомобілів, з яких  6 викрадених та 9 з підробленими та несправними документами.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації