Місто на Чернігівщині отримало грант в 5 тисяч євро

11:20, 28 грудня 2016

В Чернігові

5 тисяч євро отримало місто з Чернігівщини

На кінець року Городнянщина може похвастатися активною проектною роботою, а ще – чотирма грантами, здобутими за останні декілька місяців.

Все почалося з  того, що в серпні тренери благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» проводили навчання з написання грантових проектів для жителів Городнянського району. Після цього фондом був оголошений конкурс грантів, на якому три проекти від жителів Городні здобули перемогу, інформує FutureCn.

Допомогли представники благодійного фонду здобути місту й четвертий грант. Цього року Фонд Western NIS Enterprise Fund та освітня платформа CANactisons проводили конкурс малих грантів «Активуй свою мрію», на який надійшло понад 500 проектів з усієї України. До десятки найкращих, які отримають грантові п’ять тисяч євро, увійшли і наші земляки – городнянські активісти з проектом «Доступний стадіон для всіх без обмежень».

На отриманий грант в Городні обладнають спортивний стадіон таким чином, щоб на тренажерах могли займатися люди з особливими потребами та учасники бойових дій. Для них заняття спортом є своєрідною реабілітацією. За допомогою онлайн-голосування громада сама вирішить, які саме тренажери необхідно встановити.

Спеціаліст по залученню інвестицій Городнянської міської ради, координатор проекту Тимофій Єфіменко, розповів про свій шлях до грантової перемоги.

Тимофій Єфіменко

«Про цей конкурс я дізнався зі сторінки «Майбутнє Чернігівщини» у Facebook. Я прочитав умови: хто може брати участь, які винагороди обіцяють. Так і вирішив подати проект. Пізніше я зв’язався з представницею благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» в Городні Тетяною Віталіївною, бо знав, що вона допомагає в проектній роботі. Разом ми відкоригували проектну заявку: заповнили аплікаційну форму і склали бюджет», - зазначив пан Тимофій.

Фонд Western NIS Enterprise фінансує тільки 75 % вартості проекту, розповіла  представниця фонду «Майбутнє Чернігівщини» Тетяна Висоцька, праця якої допомогла землякам здобути таке бажане фінансування. Отриманого гранту, за її словами, вистачить на придбання тренажерів. Міська рада внесе решту коштів та обладнає територію стадіону за власний рахунок.

 «У конкурсі, що проводився раніше в Городні, місцева влада участі не брала. Але одне із наших завдань – інформувати місцевих активістів про грантові конкурси, що організовують українські та міжнародні донорські організації, а також наш фонд. Щотижня електронною поштою інформуємо про ці конкурси. Ми завжди допомагаємо в проектній роботі. Так було і цього разу. Міська рада використала можливість залучити грантові кошти і приємно, що ми в цьому посприяли», - поділилася Тетяна Висоцька.

Тетяна Висоцька - на передньому плані зліва

Реалізуватимуть проект в Городні у першому півріччі 2017 року. Але вже зараз можна сказати, що ця перемога – гідний приклад того, як можна та треба здобувати кошти на покращення свого рідного міста. Для цього не обов’язково сперечатись про велику політику або реформи чи чекати подарунків в період передвиборчих компаній. Потрібно просто шукати шляхи вдосконалити свій маленький світ, навіть якщо це невелике містечко, селище чи село.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації