Найкращій спортивній школі Чернігова – 50 років

15:31, 27 грудня 2016

Спорт
романчук

Чернігівській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 - 50 років. Фото: Gorod.cn.ua

Нещодавно чернігівській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 виповнилося 50 років. З цієї нагоди в закладі відбувся урочистий концерт. До спортивної зали школи завітали її випускники, викладачі, молоді спортсмени та депутати.

Сьогодні ми святкуємо 50-літній ювілей  школи. Дуже приємно сьогодні бачити тут наших ветеранів, які в різні роки працювали в школі, випускників, директорів інших шкіл, депутатів - це все люди, які допомагали розвитку нашої школи. Я очолюю школу всього лише шість років, і дуже приємно, що мені випала ця висока честь відзначати її п'ятдесятиріччя.

заявив директор КДЮСШ № 1 Сергій Романчук.

 

Також він додав, що вихованцями школи стали понад 15 тисяч дітей. Не всі стали чемпіонами світу та Європи, але головне завдання школи - прищепити дітям любов до спорту, щоб наша нація була здорова.

Довідка:

Згідно рішення виконкому Чернігівської обласної ради 1 січня 1967 року в Чернігові почала працювати дитяча юнацька спортивна школа № 2. Першим її директором був Павло Іванович Валуйко, який пропрацював на цій посаді всього лише п'ять місяців. А з червня 1967 року директором ДСШ № 2 став Геннадій Іванович Бородай. Керував він спортивною школою - 41 рік.

У 2008 році назва школи змінили на ДЮСШ № 1, а в 2010 році її очолив - Сергій Петрович Романчук. У 2011 році школу перейменували КПНЗ «КДЮСШ № 1» Чернігівської міської ради Чернігівської області.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації