У селі Красилівка перекрили дорогу на Київ

17:00, 24 грудня 2016

Суспільство

Нагадаємо, що створення Олишівської ОТГ обговорюється тривалий час. Його прихильники анонсували перекриття траси і втілили цей задум сьогодні вранці. Фото – Ярослав Каранда.

Таким чином представники Красилівки, Смолянки та Олишівки  вимагають від очільника області Валерія Куліча підписання рішення, щодо об’єднання зазначених сіл в територіальну громаду.

Представники населених пунктів вже підготували ініціативу щодо добровільного об’єднання. Пакет документів вже зібраний та направлений до Президента, Прем’єр-міністра та до Міністерства регіонального розвитку.

Позиція обласної влади полягає у тому, що подібне рішення юридично неможливе: три зазначені села знаходяться у різних районах. Олишівка входить до складу Чернігівського району, Красилівка  - Козелецького, а Смолянка – Куликівського. Крім того, прихильникам об’єднання відмову обґрунтували і тим, що Олишівська громада не буде самодостатньою.

Активісти зазначають, що в області вже є прецедент об’єднання територіальних одиниць із різних районів – мовиться про Холминську ОТГ. Вона включає в себе чотири села Корюківського району та одне Семенівського.

На думку активістів, представники Чернігівської ОДА планують приєднати Олишівку до Іванівки. Однак мешканці Олишівки не вбачають перспектив розвитку у складі Іванівської ОТГ.

Нагадаємо, що створення Олишівської ОТГ обговорюється тривалий час. Її прихильники анонсували перекриття траси і втілили цей задум сьогодні вранці. Люди були налаштовані рішуче і не пропускали навіть тих водіїв, які поспішали на важливі події.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації