В наступному році в Чернігові підвищать ціну за проїзд в громадському транспорті?!

17:06, 23 грудня 2016

В Чернігові
маршрутка

Якою буде ціна проїзду в громадському транспорті в 2017 році?!

Цілком ймовірно, що в 2017 році в нашому місті ціна на проїзд в громадському транспорті зросте. Про це пише сайт 0462, інформує ProCn.

Основною причиною підвищення ціни є те, що в Чернігові очікується серйозна зміна в транспортній галузі. Зокрема 10 січня в нашому місті будуть названі нові переможці конкурсу на обслуговування чернігівських маршрутів. Потім з новими перевізниками укладуть договори в яких буде прописані нові вимоги до транспортних засобів.

Місцева влада має намір в наступному році реалізувати кілька технічних новинок: система GPS в транспорті з можливістю відслідковувати графік руху автобусів і тролейбусів, нові зупинки, і, можливо, систему безготівкового розрахунку в транспорті. Всі ці нововведення неодмінно призведуть до подорожчання ціни проїзду в транспорті.

В наступному році мінімальна зарплата складатиме 3 тисячі 200 гривень. І чернігівці мають зрозуміти, що якщо ми хочемо чіткого графіка руху, чистих автобусів і привітливих водії, то ціна проїзду має бути точно вище ніж нинішня 3 гривні 50 копійок.

зазначив заступник міського голови Олександр Ломако.

Додамо, що в Чернігові проїзд в громадському транспорті є найнижчим в Україні. Зокрема в Дніпрі проїзд коштує 6 гривень, а в Києві 7 гривень.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації