На Чернігівщині подешевшають ліки

11:16, 23 грудня 2016

Суспільство

Які препарати стануть більш дешевими?!

Ціни на деякі препарати стануть дещо дешевшими для українців в 2017 році. Про це нещодавно заявив в Чернігові заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик.

Уряд прийняв важливе рішення. В наступному році ціни на найнеобхідніші препарати знизяться. Основною цінністю нашого проекту «Доступні ліки» є те, що саме держава регулює ціни по трьом основним нозологіях: серцево-судинних захворюваннях, цукровому діабеті та бронхіальній астмі. За нашим планом з 1-го квітня 2017 року по цим трьом нозологіях має запрацювати процес реімбурсації цін. Тобто, завдяки державі, хворий отримає безкоштовно певні лікарські засоби по ціні найдешевшого препарату. Якщо пацієнт має кошти і не хоче приймати найдешевший препарат, то він може самостійно купити більш дорогий аналог. Всі країни Європейського Союзу живуть саме за такими нормами і тому ми робимо таку реформу і в нашій Україні.

Заявив Роман Ілик.

Також він додав, що нова ціна має бути не вище, ніж найнижча ціна серед 5 країн-сусідів(Польща, Словаччина, Чехія, Латвія, Угорщина). Реферування цін буде проводитись по всій території України і чернігівці відчують ці переваги вже дуже скоро.

Зазначимо, що 21 грудня Верховна рада України прийняла бюджет на наступний рік. На реімбурсацію заплановано виділити понад 1 мільярд гривень.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації