На Чернігівщині викрито злочинну схему експорту деревини

12:19, 22 грудня 2016

Суспільство
вирубка дерев

Податковою міліцією викрито злочинну схему експорту деревини

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що нещодавно податковою міліцією під процесуальним керівництвом прокуратури області викрито злочинну схему експорту деревини, яка функціонувала на території Чернігівської, Одеської областей та м. Києва. Від цієї діяльності власний бюджет поповнювали лише її організатори. Держава, як головний господар лісу, залишалась осторонь. Загальна сума завданих збитків перевищила 8 мільйонів гривень.

Зазначимо, що упродовж 2015-го та першого півріччя 2016 року лісовими господарствами здійснювався експорт деревини за заниженою вартістю через підконтрольні компанії-нерезиденти. Тому саму різниця між ринковою вартістю деревини за кордоном та вартістю, за якою її реалізовували лісгоспи, акумулювалася на рахунках учасників даноъ незаконної оборудки.

У ході проведених 17-ти обшуків вилучено документи фінансово-господарської діяльності, печатки компаній-нерезидентів, які використовувалися в незаконній діяльності, а також лісоматеріали сумнівного походження в кількості 1,5 тисячі кубічних метрів на суму 2 мільйони гривень, на які накладено арешт.

Виявлено також і чорнову бухгалтерію, в якій описано злочинну схему розкрадання лісу. Вилучені записи вказують на участь у протиправній діяльності службових осіб окремих державних контролюючих органів.

Наразі тривають слідчі дії, з'ясовуються обставини кримінального правопорушення, вивчаються документи, вилучені під час проведення обшуків.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації