В Чернігові поліція зупиняє автомобілі з донецькими номерами

14:25, 21 грудня 2016

В Чернігові
поліція

В Чернігові стали частіше з’являтися транспортні засоби з реєстрацією Донецького та Луганського регіонів.

20 грудня в Чернігові сталася цікава ситуація за участі автомобіліста з донецькими номерами та представника поліції. Свідком цієї ситуації став чернігівець Олександр Підгорний.

10 хвилин тому поліція зупинила автомобіль «Мерседес» синього кольору. Потім жінка, яка була за кермом, «мерседеса» подзвонила комусь. Через 7 хвилин приїхало інше авто. З нього вийшов чоловік і став вести перемовини з поліцейським. Через 3 хвилин - всі роз'їхались.

заявив Олександр Підгорний.

 Що саме розповів автомобіліст поліцейському і чому взагалі поліція зупинила автомобіль «Мерседес» журналісти інформаційного порталу ProCn вирішили дізнатися у прес-офіцера патрульної поліції Чернігова Віталія Копистка.

Він заявив, що з початком бойових дій на сході країни в Чернігові стали частіше з’являтися транспортні засоби з реєстрацією Донецького та Луганського регіонів. Також почастішали випадки коли державний номерний знак не відповідає транспортному засобу (підробні або перебиті номери). За словами Копистка автомобіль був зупинений саме для перевірки відповідності ТЗ та документів. За кермом перебувала жінка, а чоловік, що приїхав пізніше - фактичний власник ТЗ. Під час перевірки була встановлена повна відповідність документів та ТЗ. Водій продовжив рух у своїх справах.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації