Чернігівці довіряють новій поліції?!

13:06, 20 грудня 2016

В Чернігові

В Чернігові проводиться опитування

Упродовж грудня поточного року в Чернігові проводиться опитування громадян щодо їх задоволеності роботою місцевої поліції.

Для вивчення рівня довіри громадськості до поліції у Чернігові волонтери Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» пропонують містянам заповнити анонімну анкету із декількома блоками запитань. Про це повідомив Інформаційному порталу Pro Cn голова комітету, депутат Чернігівської міської ради Віктор Тарасов.

В ході опитування буде зібрана та проаналізована інформація за такими параметрами як ефективність діяльності місцевої поліції,  рівень довіри до неї громади міста Чернігова, безпечність міста, стан готовності громадян співпрацювати з поліцією у сфері забезпечення громадського порядку та безпеки, можливі форми взаємодії поліції та громади.

Віктор Тарасов додав, що в рамках дослідження буде опитано щонайменше 1000 респондентів. Крім того, до опитування планується залучити і працівників Головного управління національної поліції в Чернігівській області та Управління патрульної поліції міста Чернігова.

Результати дослідження будуть презентовані на початку 2017 року.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації