На Чернігівщині закривають школи та будують садочки?

16:00, 14 березня 2016

Суспільство
Брифінг стосовно перспектив освіти в Чернігівській області

Брифінг стосовно перспектив освіти в Чернігівській області. Фото: ОДА. Інфографіка: Микола Конопацький

Відповідно до нового законодавства з вересня цього року малокомплектні школи не будуть фінансуватися субвенціями з держбюджету. В Чернігівський області шкіл, де навчається менше 25-ти учнів, нараховується понад 60.

Про це сьогодні, 14 березня, під час брифінгу в облдержадміністрації розказав начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Конопацький.

Таким чином на Чернігівщині погіршується якість освіти, адже вчителі сільських шкіл змушені одночасно викладати різні предмети, часом зовсім протилежні їх освіті.

Дитячі садочки мають іншу проблему – переповненість. За словами Конопацького, в містах області на сто місць претендує майже 125 дітей.

Також він додав, що минулого року в області розпочали свою роботу 9 нових дитячих садочків, а цього року планується ввести в експлуатацію ще 10 дошкільних навчальних закладів.

Поширюється в Чернігівській області й практика приватних груп. За декілька попередніх років їх кількість значно зросла і сьогодні у них навчаються майже 800 дітей.

Кількістьмалокомплектнихшкіл

Кількість дітейна100мість

Реорганізаціянавчальнихзакладів

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації