Чернігівський міський голова прокоментував трагедію обвалу гуртожитку

11:28, 13 грудня 2016

В Чернігові
обвал гуртожитку в чернігові

Мешканці гутожитку отримають матеріальну допомогу в розмірі 750 грн

Міський голова Владислав Атрошенко прокоментував вчорашню трагедію. Про обвал стіни в гуртожитку та про подальші плани міської влади стосовно допомоги постраждалим він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook:

Стан житлового фонду та комунікацій - загроза національній безпеці держави. Її вирішення - коштує надзвичайно великих коштів. Міста ніколи не знайдуть їх самостійно, без підтримки держави. Це - головний висновок з трагедії, яка сталася вчора в Чернігові. Від імені територіальної громади, як міський голова я висловлюю щирі співчуття родині загиблої дівчини. Ми виплатимо компенсацію родині загиблої в розмірі 50 тисяч гривень. Люди, які не мають доступу до своїх помешкань, а також постраждалий хлопець отримають по 5000 гривень. Всі інші мешканці - матеріальну допомогу в розмірі 750 грн. Крім того, міська влада візьме на себе всі витрати, пов'язані з похованням дівчини, яка загинула в цій катастрофі.

заявив Владислав Атрошенко.

Додамо, що 17-ти річний хлопець, який постраждав вчора, перебуває в лікарні №2. Його стан - нормальний. Переломів та пошкоджень, які загрожують його життю немає.

Крім того, сьогодні о 12.00 в міській раді відбудеться зустріч Міського голови з мешканцями будинку.

Нагадаємо, вчора в 16:30 обвалилась будівля гуртожитку на вулиці Попудренка 16.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації