Ніжинських псів стерилізуватимуть у приватній клініці

17:00, 12 грудня 2016

Економіка

За допомогою у стерилізації бездомних тварин, влада Ніжина звертається до приватних ветеринарних клінік.

Зокрема, тварин лікуватимуть від паразитів та інфекцій, вакцинуватимуть проти сказу, стерилізуватимуть та каструватимуть у приватній ветеринарній клініці «Айболіт».

Крім того, у закладі певний час утримуватимуть чотирилапих безхатченків та буде доступна послуга гуманного умертвіння. Персонал ветеринарної установи кваліфікований. Також наявна можливість придбання необхідних медикаментозних засобів.

Із клінікою вже уклали офіційний договір представники Управління ЖКГ Ніжинської міськради. Тож стерилізуватимуть тварин за кошти міського бюджету. В цілому, на цю процедуру для однієї собаки піде від 500 до 750 гривень. Після необхідних заходів на вухо песику повісять спеціальний ярлик та відпустять там, де його спіймали. Або, за можливості, спробують прилаштувати.

Свою допомогу у відлові собак для стерилізації запропонували волонтери «Планети Добра». Крім того, представники цієї громадської організації обіцяли доглядати за тваринами у післяопераційний період.

Наразі ведуться розмови щодо організації майданчика, де можна було б тимчасово утримувати та стерилізувати бездомних тварин. За попередніми даними, для цієї мети обрали територію колишнього КП «Шляховик». Тим більше, що зазначена ділянка знаходиться на необхідній 300-метровій відстані від помешкань людей.

Поки питання знаходиться у стадії розробки, проблему стерилізації бездомних тварин вирішують завдяки співпраці із приватними ветеринарними закладами.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації