Головою Лосинівської селищної об’єднаної територіальної громади став Володимир Андрієць

15:50, 12 грудня 2016

 Суспільство Вибори
Володимир Андрієць

На посаду очільника Лосинівської селищної оюєднаної територіальної громади балотувалося 7 кандидатів. Переміг висуванець від ВО «Батьківщина».

Із перемогою новоспеченого голову привітав депутат облради Сергій Охонько на свій сторінці у Фейсбуці.

Володимир Андрієць, кандидат від «Батьквіщини» відтепер очолить Лосинівську об’єднану громаду. Скористатися правом волевиявлення вирішило 60% виборців.

Проте, як зазначає Сергій Охонько, результати виборів намагалися сфальсифікувати. Зокрема депутат Чернігівської облради повідомляє про спроби підкупу, а також дзвінки з 3 ночі до 7 ранку від опонентів Володимира Андрійця виборцям з проханням проголосувати за нього.  Це мало на меті роздратувати людей. Крім того, поширювалися чутки про будівництво заводу хімічного виробництва.

Зазначимо, що Лосинівська селищна об’єднана територіальна громада об’єднала Лоиснівську, Вікторівську, Сальненську, Терешківську, Шатурську, Шняківську сільради.

UserCommentAvatar

Реанімаційний Пакет Реформ закликає Парламент України нарешті прийняти децентралізаційні законопроекти: http://rpr.org.ua/news/reanimatsijnyj-paket-reform-zaklykaje-parlament-nareshti-pryjnyaty-detsentralizatsijni-zakonoproekty/

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації