Депутати облради хочуть перегляду бюджету

10:45, 26 грудня 2015

Політика
У Чернігові підтримали "бюджет виживання"

У Чернігові підтримали "бюджет виживання"

Під кінець року депутати зазвичай планують бюджет наступного року. Та з кожним роком він чомусь лише гіршає. Так вийшло і цього разу, адже знову дефіцит бюджету збільшився.

Про це йшла мова під час сесії Чернігівської обласної ради, яка відбулася 25 грудня.

І хоча депутати охрестили головний фінансовий документ області «бюджетом виживання», але більшістю голосів він був обраний.

Таким чином, обласний бюджет становить понад 3 млрд грн

Але одразу після новорічних свят депутати мають зібратися, щоб передивитися бюджет на внести поправки. Це зумовлено тим, що деякі бюджетні «дірки» залишають без зарплатні бюджетників.

Разом із тим поки невідома доля фінансування профтехучилищ. Нині заплановано, що 8 училищ фінансуватимуться облрадою. Для цього необхідно закласти до бюджету 43 млн грн. Решту навчальних закладів мають опікувати сільради. Таку математику пояснює начальник департаменту фінансів Валерій Дудко.

Для вирішення проблеми було заплановано спочатку відшкодовувати гроші великим експортерам. А вже потім, за залишковим принципом, розділити гроші серед інших.

Але під час кулуарних обговорень ця пропозиція трансформувалося у поділ реєстру на підприємства, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування і ті, які не відповідають вимогам. За словами аграріїв, навколо цього механізму існує дуже багато корупційних схем.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації