Чернігівець став переможцем обласного турніру з активних шахів серед учасників бойових дій

12:35, 11 грудня 2016

шахі

Вчора, 10 грудня, в дитячій спортивній школі №1 відбувся Чемпіонат області з активних шахів серед учасників бойових дій.

Вчора, 10 грудня, в дитячій спортивній школі №1 відбувся Чемпіонат області з активних шахів серед учасників бойових дій (учасники АТО та учасники воєнних дій в Афганістані).
У турнірі взяли участь десять воїнів різних бойових підрозділів. Змагання проходили в 7 турів за швейцарською системою. Контроль часу - 15 хвилин плюс 5 секунд кожному учаснику починаючи з першого ходу.

Хочу подякувати людям , які небайдужі та з розумінням відгукнулися і допомогли в проведенні цих змагань, а саме депутату обласної ради Олегу Аверьянову, депутату міської ради Наталі Осіковській та Олімпійському комітету. У нас є амбітна ціль – проведення чемпіонату України серед учасників бойових дій в нашій школі. Сподіваюсь разом з небайдужими людьми та з допомогою Федерації шахів ми це зробимо.

заявив директор КДЮСШ №1 Сергій Романчук.

Переможцем змагань став Андрій Леоненко (Чернігів), друге місце зайняв Сергій Логвин (Варва), а третє – Володимир Тир (Носівка). Додамо, що призовий фонд турніру склав 7,200 гривень.