Професіональна футбольна ліга нагородила чернігівську «Десну»

12:10, 10 грудня 2016

Спорт
фк десна

Десна - прогрес року

Нещодавно в Києві завершилося чергове засідання представників клубів Професіональної футбольної ліги. На даному засіданні були підведені проміжні підсумки першої частини сезону в Першій та Другій лігах.

Представники ПФЛ підвели підсумки поточного сезону. За їхніми словами, в цьому році значно виріс інтерес в українців до матчів Першої та Другої ліги. Також експерти ПФЛ за підсумками осінньої частини сезону нагородили деякі команди за хорошу роботу.

Приємно відзначити, що нагороду «Прогрес року» отримала наша чернігівська «Десна».

Ще рік тому в чернігівському клубі не було нормального сайту, ніхто не проводив трансляцій футбольних матчів і взагалі не було ніякого розвитку. А тепер «Десна» досягла значного прогресу в роботі своєї прес-служби. Зокрема, клуб розвиває свої акаунти в різних соціальних мережах, проводить прямі трансляції матчів за участі «Десни», а також було створено сучасний веб-сайт клубу. Також в цьому році клуб змінив свою емблему врахувавши думки чернігівських вболівальників. Сподіваюсь, що в наступному році чернігівські фанати будуть заповнювати всі трибуни на оновленому стадіоні ім. Ю. Гагаріна.

заявив керівник прес-служби ПФЛ Анатолій Янголь.

Нагадаємо, що друга частина сезону в Першій лізі розпочнеться в березні 2017 року.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації