Розстріл поліції в Княжичах має чернігівський слід?!

16:20, 09 грудня 2016

Суспільство

В селищі Княжичі під Києвом трапилась резонансна подія, яка має чернігівський слід

Ще 4 грудня в селищі Княжичі під Києвом трапилась резонансна подія. В результаті перестрілки між співробітниками поліцейських підрозділів «КОРД», ДСО та так званої «кримінальної розвідки» були вбиті п'ятеро поліцейських: двоє розвідників, двоє співробітників ДСО, один співробітник «Корда».

Керівник Національної поліціі Вадим Троян, повідомив, що те, що трапилося це трагічна випадковість. Нібито поліція давно «пасла» банду грабіжників, для чого поставила засідку в Княжичах у вигляді бійців «Корда», розмістивши на місці передбачуваного пограбування двох розвідників. Ці розвідники, нібито, повинні були дати сигнал «Корду» на захоплення грабіжників, як тільки ті приступлять до грабунку маєтку. Розвідники - знову таки, нібито, ховалися в сусідній, недобудованій будівлі.

Раптом в будівлі по сусідству спрацювала сигналізація. На місце пригоди приїхав наряд ДСО, які виявили розвідників за слідами на глибокому снігу і затримали їх. Розвідники, які не упізнавши в співробітниках ДСО співробітників ДСО, повідомили, що вони «захоплені». Після чого прибув «КОРД» і «випадково» розстріляв одну з двох машин ДСО, а саме ту, в якій сиділи двоє співробітників ДСО і двоє затриманих ними «розвідників». У відповідь вогнем було вбито одного бійця «Корда».

Кілька днів тому, в деяких ЗМІ було опубліковано, інтерв'ю з водієм ДСО, який вижив в перестрільці. Його слова дають підстави не довіряти офіційній версії.

Отже, свідок трагедії, співробітник ДСО повідомив, що вони приїхали перевірити будинок, в якому спрацювала сигналізація. Приміщення вже розкрили, і по слідах на снігу держохорона наздогнала двох чоловіків. У одного із затриманих знайшли пропуск у відомчий госпіталь МВС – співробітники ГСО відразу зрозуміли, що «колеги» вирішили «підзаробити» пограбуванням на вихідні. Затриманих тут же посадили в авто ДСО. Через кілька секунд підлетів автомобіль «Корда» і без будь-яких питань і попереджень розстріляв авто із затриманими. Після чого ще чотирьох осіб з держохорони поклали на землю і стали перевіряти документи.

Вони перевірили наші посвідчення і переконалися в тому, що ми співробітники ДСО. Перевіряючий крикнув – «мужики, це ДСО». І через 5-6 секунд я чую від них «Боже, що ми наробили, ми полісменів розстріляли!

заявив водій ДСО.

Зазначимо, що грабіжники проникли в будинок кваліфіковано, через другий поверх, як досвідчені квартирні злодії, бо знали, що домовласники здебільшого економлять на сигналізації, і встановлюють датчики тільки на дверях і вікнах вікон першого поверху, розраховуючи на те, що, грабіжники не прийдуть обкрадати будинок зі своїми сходами.

Але сигналізація виявилася і на другому поверсі будинку, вона спрацювала, «розвідники» сховалися в сусідньому недобудові і більше години чекали, що співробітники ГСО «відбудуть номер» формально і поїдуть, а ті викликали підкріплення і пішли по сліду, поступивши відповідально.

І тоді «розвідники» «маякнули» «старшому по операції», а той дав команду «Корда» ...

Додамо, що судячи з кадастрової карти, власником будинку є Тамара Данішевська. Про це повідомляє сайт «Аргумент». Така ж прізвище у дружини екс-заступник прокурора Чернігівської області, чиї матеріальні активи не можна пояснити розміром одержуваних зарплат. Правда, сам екс-заступник прокурора, хоч і вказав у своїй декларації за 2013 рік наявність у подружжя двох земельних ділянок в 22,8 і 25 соток відповідно, але без будь-яких домоволодінь.

Зазначимо, що практика обкрадання будинків прокурорів дуже поширена в кримінальному світі України: потерпілі цієї категорії ніколи не вказують в своїх заявах реальний перелік того, що у них вкрадено, боячись розголосу в пресі.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації