За минулу добу на Чернігівщині сталося дві пожежі через прилади пічного опалення

16:30, 07 грудня 2016

Суспільство
будинок

Працівники ДСНС закликають громадян слідкувати за станом приладів пічного опалення.

Рятувальники гасили займання у селі Сухополова Прилуцького району та у селі Курінь Бахмацького району. Причина пожеж – порушення правил експлуатації приладів пічного опалення.

Так, учора, 6 грудня, у селі Сухополова загорілася літня кухня. У будівлі виявлено порушення технології монтування опалювальної печі: була відсутня протипожежна розділка між димарем та даховим покриттям. Рятувальники локалізували пожежу о 10:45 і остаточно її загасили об 11:40.

У Бахмацькому районі пожежа виникла через наявність тріщин у конструкції димаря. Через них жаринки потрапили на дерев’яне покриття, внаслідок чого почалося займання. Локалізували пожежу о 13:55, а повністю загасили о 16:55.

Рятувальники закликають громадян бути обережнішими та пильнувати за станом приладів пічного опалення. Зокрема, потрібно звертати увагу на те, щоб димарі знаходилися на безпечній відстані від легкозаймистих частин будівлі. Варто пильнувати й рівень накопичення сажі. Печі необхідно регулярно обстежувати не предмет тріщин. У разі виявлення пошкодження, слід оперативно відремонтувати конструкцію.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації