Мена стане центром госпітального округу?

16:50, 03 грудня 2016

Суспільство
лікарь

Пропозицію підтримали представники громадськості, медичні працівники та присутні посадовці.

Це питання обговорювали 2 грудня у Менській районній раді місцева громадськість та представники відповідних відомств області. Зокрема, свою думку висловили Валентин Мельничук, голова Чернігівської ОДА,  Петро Гармаш, начальник управління охорони здоров’я ОДА та нардеп Валерій Давиденко.

Крім того, в обговоренні взяли участь керівники районів та медичні працівники. Усі вони одностайно підтримали ініціативу створення госпітального округу  в Менському районі. Тим більше, що територіальне розміщення Мени – біля головної дороги області, тільки сприятиме цьому.

Проте, неодноразово наголошувалось, що незалежно від того буде чи не буде госпітальний округ у Мені, медичні фахівці все одно мають демонструвати високий рівень професіоналізму.

Якщо рішення впровадження ініціативи буде прийнято, враховуватимуть  відповідні аспекти Концепції фінансування медичної галузі, запропонованої МОЗ. Ідеться про принципи профілактичних заходів та ранньої діагностики, а також моделі «гроші ходять за пацієнтом».  Тому пріоритетними питаннями будуть врахування потреб пацієнтів, а також медичного персоналу та подальше вдосконалення системи охорони здоров’я.

Петро Хомрач, головний лікар КЗОЗ «Менська ЦРЛ», запропонував створити округ на базі медичного закладу, яким він керує. Крім того, він зазначив, що в Менському районі вже є певні напрацювання, а персонал готовий до змін та збільшення відповідальності.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації