Семенівські рятувальники вчили місцевих правильно рибалити взимку

14:30, 02 грудня 2016

Суспільство

На перший лід вже почали виходити рибалки, а отже рятувальники напоготові.

Сезон зимової риболовлі можна вважати відкритим, тож працівники ДСНС проводять просвітницьку роботу з любителями полювання на річкових мешканців.

Через настання холодів, водойми встигли покритися кригою. Проте температура мінлива, тож льодяний покрив не можна вважати надійним. Це може призвести зростання нещасних випадків на воді у зимовий період.

Тому працівники Семенівського підрозділу ДСНС провели роз’яснювальну роботу з місцевими рибалками. Для цього виїхали на озеро Козакеве, яке межує з районним центром.

Рятувальники роз’яснили ризики ходіння по тонкій кризі та закликали уникати місць відкритої води. Крім того, рибалкам порадили рибалити маленькими групами, і в жодному разі не скупчуватись на одній ділянці. Дірявити кригу потрібно лише в одному місці або на значній відстані від попереднього.

Працівники ДСНС пояснили базові правила надання першої допомоги у випадку екстреної ситуації та роздали присутнім інформаційні матеріли з цього приводу. Важливою порадою для всіх охочих порибалити взимку є обов’язкове оснащення елементарними засобами порятунку. Бажано мати під рукою міцну мотузку довжиною 12-15 метрів з петлею на одному кінці, та вантажем в масою пів кілограма на іншому. Не завадить тримати біля лунки дошку чи товсту гілку.

Зігріватися алкоголем під час риболовлі – категорично заборонено. У разі чого, вживання міцних напоїв суттєво притуплює відлуння небезпеки, а отже знижує шанси на порятунок. Рятувальники також рекомендують відмовитися від риболовлі в нічний час.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації