У Ніжині відзначать найвпливовіших жінок

14:10, 01 грудня 2016

 Суспільство Культура
жінка року

Учасниці – це жінки-лідери, які зробили вагомий внесок в різних сферах життя Ніжина.

17 грудня в Ніжині проведуть церемонію «Жінка року» та в її рамках конкурс «Пані Ніжина». Захід відбудеться у Ніжинському академічному театрі імені М. Коцюбинскього.

Головна мета – відзначити та підтримати найактивніших жінок за вагомий внесок в соціальне, політичне, культурне та духовне життя громади. Крім того, захід направлений на формування гендерної культури у суспільстві.

Порекомендувати кандидатуру на звання «Жінки року» можуть підприємства різних видів власності, організації та установи. Головне, аби учасниця відзначилася своєю діяльністю у галузях культури, спорту, освіти, економіки, впливала на хід подій міста та регіону. Важливою умовою є участь у конкурсі вперше за п’ять років.

Загалом будуть обирати переможниць за 17 номінаціями: представниця органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадський діяч, багатодітна мати, підприємець, правоохоронець, представниця юридичних установ, народногосподарського комплексу, торгівлі, ЖКГ,освіти та науки, охорони здоров’я, культури, спорту, соціальної сфери, ЗМІ, фінансових структур. Відзначать і жінку, яка зробила значний внесок у соціально-економічний розвиток міста.

Більш того, найкраща представниця соєї галузі може за бажання взяти участь у конкурсі «Пані Ніжина». Потрібно буде продемонструвати свої таланти та творчі вміння. Після цього оберуть переможницю та двох віце-пані.

Конкурс проводиться за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради, благодійного фонду «Копиця», Ніжинської міської молодіжної громадської організації «Клуб “АртМодельСтудія”».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації