Депутати Чернігівської міськради проголосували за створення муніципальної поліції

муніципальна поліція

Така практика успішно реалізована у низці українських міст, зокрема у Вінниці, Львові, Одесі, Житомирі, Рівному, Дніпрі, Луцьку.

Реалізацію проекту КП «Муніципальна поліція» підтримали 38 депутатів під час засідання тринадцятої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання.

Пріоритетними завданнями нової структури стане боротьба з такими порушеннями, як торгівля у не відведених до цього місцях та незаконним розміщенням зовнішньої реклами. До компетенції мунціпалів входитимуть і врегулювання інших неправомірних ситуацій, що стосуються благоустрою міста.

Крім того, ініціатива передбачає взаємодію муніципалів з іншими правоохоронними органами з метою підвищення рівні правопорядку в Чернігові. До речі, до команди нових поліцейських набиратимуть осіб, які мали досвід роботи правоохоронцем.

Як ми вже зазначали, передбачається штат з 22 осіб, серед яких 16 безпосередньо патрулюватимуть місто, а решта займатиметься паперовою роботою. 6 інспекторів боротимуться з торгівлею у не відведених для цього місцях, 10 – контролюватимуть благоустрій та екологічну безпеку Чернігова. Частина поліцейських здійснюватиме велопатруль.

Загалом на фінансування структури необхідно 3,8 млн грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації