100 найсвідоміших чернігівців зможуть отримати світлодіодну лампу

15:55, 30 листопада 2016

 Суспільство В Чернігові
старі лампи

Поміняти використані лампи на нову, світлодіодну, можна з 1 по 15 грудня.

З 1 грудня у Чернігові стартує екологічна акція. 5 непрацюючих ламп зі вмістом ртуті можна обміняти на одну екологічно-безпечну.

Обмін триватиме до 15 грудня. Найперші 100 екосвідомих учасників гарантовано отримають зазначену нагороду. Принести використані ртутні лампи потрібно до КП «Деснянське», КП «Новозаводське», КП «ЖЕК-10» та КП «ЖЕК-13».

Акція проходить у рамках проекту «Небезпечні сусіди», який став переможцем конкурсу міні-грантів за програмою підтримки громадянського суспільства від Чернігівської міської ради в номінації «Екологія».

Таким чином активісти намагаються привернути увагу до проблем утилізації небезпечних побутових відходів. Про це вів мову Сергій Безбородько, голова ГО «Еко Місто», 29 листопада під час презентації акції. Отримати приз можна буде лише за лампи, однак волонтери закликають здавати використані батарейки та акумулятори. В Чернігові функціонує більше ста пунктів прийому небезпечних побутових відходів. Це приватні підприємства, навчальні заклади та комунальні підприємства. Адреси можна дізнатися за посиланням www.eco.cn.ua.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації