В Чернігові стало на один готель менше

09:55, 30 листопада 2016

Суспільство
готель брянск

Готель «Брянск» припинив своє існування

Нещодавно в Чернігові припинив своє існування готель «Брянск». Тепер комплекс знаходиться у власності Академії пенітенціарної служби. Про це повідомляє Gorod.cn.ua.

Спочатку готель знаходився в руках підприємства «Укрпрофтур». У 2011 році суд прийняв рішення, яким передав будівлю у власність Фонду державного майна, а той, у свою чергу передав його Міністерству юстиції України. І вже потім Мін'юст передав комплекс своєму відомчому навчальному закладу на правах оперативного управління. Що стосується співробітників колишнього готелю, то всі хто побажав залишитися там працювати змогли це зробити.

заявила начальник сектора зв'язків з громадськістю Академії Державної пенітенціарної служби Світлана Ющенко.

Також вона додала, що тепер корпуси колишнього готелю Академія буде використовувати як гуртожиток та як навчальні приміщення. Планується, що на першому і другому поверхах будуть аудиторії, на трьох верхніх поверхах житлові кімнати. Необхідність в нових аудиторіях і житлових кімнатах зросла після того, як змінився статус навчального закладу (колишній коледж став академією). Зросла кількість студентів, курсантів та кількість предметів, що вивчаються.

Додамо, що курсанти Академії знаходяться на повному державному забезпеченні. Їх на сьогоднішній день навчається понад 1300 осіб.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації