В Чернігівському онкодиспансері з’явився новий мамограф

15:00, 28 листопада 2016

Суспільство
онкодиспансер чернігів

В Чернігівському онкодиспансері новий мамограф.

Нещодавно обласна рада виділила чернігівському онкодиспансеру 5 мільйонів гривень на модернізацію закладу. За 3 мільйони 100 тисяч гривень медики купили новий мамограф.

До цього часу в нашому закладі був лише один мамограф. Але він працює на плівці і чернігівці вимушені були кожного разу платити за те, що б дізнатися свій результат. А нещодавно ми купили новий сучасний мамограф. Його цінність заключається в тому, що результати дослідження можна побачити відразу на екрані.

заявив головний лікар обласного онкодиспансеру Валерій Зуб.

Також він додав, що онкодиспанцер купив за 400 тисяч спеціальне лапароскопічне обладнання, а решта 1,5 мільйонів гривень пішла на закупівлю хімічних препаратів.

Крім того, даний медичний заклад отримав ще 4 мільйони гривень від Фонду регіонального розвитку на реконструкцію поліклінічного відділення. Тому Валерій Зуб констатував, що 2016 рік видався вдалим для медичного закладу, але найбільше він радий, що придбали довгоочікуваний мамограф.

Зазначимо, що в нашій країні реєструється приблизно 170 тисяч нових випадків на рак. На Чернігівщині хворіє близько 4 тисяч осіб на рік. На сьогоднішній день на обліку в Чернігівському онкодиспансері перебуває понад 26 тисяч онкохворих. Додамо, що за допомогою нового мамографа за рік роботи можуть обстежити близько 6 тисяч пацієнтів. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації