«Міс Туризм Чернігів 2016» стала Сніжана Набок

20:50, 17 квітня 2016

В Чернігові
«Міс Туризм Чернігів 2016» Сніжана Набок

«Міс Туризм Чернігів 2016» Сніжана Набок. Фото: Мар'яна Харді

Відкриттю туристичного сезону в Чернігові передував конкурс краси, на якому близько двадцяти дівчат змагалися за різноманітні титули, але найбажанішим, звісно, став титул «Міс Туризм Чернігів 2016». Конкурс відбувся 15 квітня в Міському палаці культури.

Як дівчата боролися за титул «Міс Туризм Чернігів 2016»

Хоча під час церемонії нагородження організатор конкурсу краси, директор Дому Моди «Defile Models’City» Янітта Мушинська й зізналися, що репетиції тривали лише тиждень, проте дівчата підготувалися гарно. Вони виходили на дефіле в українських віночках, вишитих сорочках, військовій формі, купальниках, співали й танцювали.

На початку дівчата представилися та запросили туристів до Чернігова на різних мовах світу. Зокрема, фраза «Запрошуємо до Чернігова» прозвучала не лише на мові найближчих країн-сусідок: Росії, Біларусі, Польщі, а також на мовах країн інших континентів: Японії, Індії, В’єтнаму тощо.

Пізніше конкурсантки вдягнули військову форму та дефілювали на сцені під україномовну версію пісні «Клён кудрявый». До речі, один з численних партнерів конкурсу – Академія Державної пенітенціарної служби. Тож не дивно, що участь в конкурсі брала й студентка цього навчального закладу Дар'я Заводун. Окрім головних титулів вона боролася ще й за номінацію «Міс Талант», заспівавши пісню «Тебе я знайду» разом зі своїм колективом «Girls Voices». Зрештою, цей титул дістався саме їй, а у подарунок до нього – подорож до Латвії.

Дівчата також мали нагоду знятися в «Українському» промо-ролику, де вони у вишиванках навчалися декоративно-прикладному мистецтву: фарбували пасхальні яйця, вишивали, малювали тощо. Мабуть, саме в такій дружній атмосфері вони й визначалися з майбутньою претенденткою на титул «Міс Дружба». Під час «внутрішнього» голосування цей титул конкурсантки віддали Анастасії Осіпенко.

Втім, найбільше вподобань від журі отримала учасниця зі щасливим номером №3 – Марія Калач. Вона зібрала просто врожай титулів: «Міс Бікіні», «Міс Симпатія» та «Міс Спорт».

Титул «Другої Віце Міс Туризм Чернігів» виборола Катерина Захарчук, а титул «Першої Віце Міс Туризм Чернігів» дістався Катерині Федоровій. Беззаперечною переможницею цьогорічного конкурсу «Міс Туризм Чернігів» стала Сніжана Набок.

Під час підрахунку голосів, ведучі задали дівчатам питання, куди б вони витратили величезну суму грошей. Половина конкурсанток сказала, що витратила б гроші на власні потреби: нерухомість, кав'ярню, салон краси, подорожі тощо. Інша половина, традиційно для конкурсів краси, зробила акцент на благодійності та освіті: допомога хворим дітям, розвиток дебатного руху, вокальна студія, ремонт українських доріг та навіть популяризація Чернігова.

Проте, були й красуні, які не визначилися із тим, куди ж витратити мільйони гривень, та відповіли, що поклали б гроші на «депозитку» чи взагалі віддали б мамі. Хоча, ці відповіді були й доволі показовими, проте вже не враховувалися, адже на той момент журі видалилися до нарадчої кімнати.

Хто виступав у дівчат на «розігріві»

Поміж конкурсами глядачів переважно розважали колективи Креативного Об'єднання «Академії Зірок». Зокрема, гурт «Гелз-Бенд», соліст шоу-групи «Конфетті» Роман Орловський тощо. Останній артист влаштував без перебільшення яскраве шоу, адже маленький хлопчик у шкіряному костюмі з цепами заспівав пісню британського співака Freddie Mercury «Show Must Go On». В цей час над його головою стрибав акробат, а перед сценою вибухав салют.

Але найбільш дотичним до Чернігівського туристичного сезону все ж таки став виступ художнього колективу театру танцю «Слов'яни», учасники якого танцювали в костюмах, стилізованих під одяг жителів «Київської Русі». Разом із тим не обійшлося й без сучасних танців, які представляли колективи «Парадокс», «Альянс» та «Broadway».

Чи важко судити красунь?

Журналіст сайту ProCn також запитав у деяких членів журі, чи важко судити красунь.

Всі учасниці по своєму особливі, тим паче чернігівські. Судити мені було складно й через те, що вони мої однолітки, тож деяких з них я навіть знаю особисто. Довелося змусити себе відкинути особисте та судити по-справедливості. Якщо бути відвертим, то особисто для мене трішечки більше балів мала б набрати учасниця №3 Калач Маша. Номінації, які вона виборола, дісталися їй по справедливості, але за результатами голосування перемогла Сніжана Набок. Я не засмутився, адже – відкрию вам маленький секрет – ми вчилися із нею в початкових класах. Було приємно побачити її через стільки років на сцені у якості переможниці конкурсу краси.

сказав депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш («Радикальна партія»).

Проте, судити дівчат важко навіть людині, яка вже всьоме перебувала у складі журі – це генерал-майор міліції, заступник директора одного з місцевих банків Василь Куліда. «Кожен раз перемагає краса», - запевняє він та зізнається, що його фаворитка цього разу опинилася серед переможниць.

В цілому журі вважає, що результат голосування будь-якого конкурсу краси обов’язково буде необ'єктивним, бо члени журі мають різні вподобання та критерії оцінки. Тож не дивно, що під час нагородження конкурсанток, деякі члени журі нагороджували власних фавориток грошовими преміями, сувенірами та запрошували до участі в інших конкурсах краси.

Тож дівчатам, які цього разу залишилися поза увагою конкурсного журі, директор «Академії Зірок» Марія Панкратьєва побажала не опускати голови, щоб не падали корони, адже під час останнього виходу у вечірньому платті всі дівчата мали діадеми.

До речі, наступного дня конкурсантки завітали на відкриття туристичного сезону та зробили фотографію з Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенко.

Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016
Міс Туризм Чернігів 2016

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації