Директор чернігівської «Десни» взяв участь в роботі Комітету арбітрів України

18:10, 23 листопада 2016

Спорт
ігор ушарук

Представник Десни Ігор Ушарук взяв участь в роботі Комітету арбітрів України

Нещодавно, в Києві, у Будинку футболу відбулася зустріч Комітету арбітрів Федерації футболу України з представниками клубів Професіональної футбольної ліги. Чернігівську «Десну» на цьому зібрані представляв директор клубу Ігор Ушарук. Крім нього на зустріч приїхали представники майже всіх клубів Першої ліги.

Спікером даного засідання був голова комітету Лучано Лучі. Він разом з колегами підняв питання проблем вітчизняного арбітражу. На комітеті розібрали найбільш резонансні випадки осінньої частини сезону. Лучано Лучі підкреслив важливість змагань в Першій лізі та в Другій лізі. За його словами, у всьому світі арбітри спочатку набираються досвіду в нижчих лігах і те, що вони роблять інколи помилки є природнім.

Наш комітет слідкує за змаганнями в Першій лізі. Після кожного туру я разом з членами комітету переглядаємо і проводимо аналіз всіх зіграних матчів. Після чого ми вказуємо арбітрам на їх помилки. Крім того, у питанні з призначеннями арбітрів ми також користуємося спеціальними комп’ютерними програмами. Це дає нам змогу призначити на матчі найбільш доцільні кандидатури

зазначив Лучано Лучі.

Також на засіданні були підбитті певні підсумки осіннього сезону. В цілому рівнем суддівства більшість залишилася задоволеною.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації